UK . RU EN
Записатися Замовити дзвінок
Теніс для дорослих на Оболоні

У Тенісній академії МТА в Пущі-Водиці створені найкращі умови не тільки для навчання юних спортсменів, а й для залучення до «великого» тенісу дорослих людей, що ведуть активний спосіб життя. Клуб тенісу для дорослих на Оболоні – це відмінна школа для тих, хто бажає навчитися грати в цю захопливу гру, це оснащена на сучасному рівні база для підтримки гарної спортивної форми та зміцнення свого здоров’я. Цей аристократичний вид спорту підходить для людей будь-якого віку, які бажають навчитися швидко оцінювати ситуацію і вибирати правильне рішення, що сьогодні необхідно кожному для досягнення успіху в повсякденному житті.

Заняття тенісом для дорослих в Пущі-Водиці

Розташований в Оболонському районі Києва, багатофункціональний спортивний комплекс МТА має потужну матеріально-технічну базу для занять «великим» тенісом, що містить:

Регулярні заняття тенісом сприяють формуванню красивої постави і спортивної фігури, завдяки залученості в тренувальний процес всіх груп м’язів, а особливо – м’язового корсету. Вони покращують зір, розвивають витривалість, координацію рухів, спритність і швидкість прийняття рішень. Для дорослих, які бажають займатися тенісом, наша академія пропонує:

Ви можете приїжджати до нас всією сім’єю, спокійно займатися тенісом, залишивши дитину на досвідчених педагогів в нашій дитячій кімнаті, де вона знайде для себе масу цікавих ігор і розваг. Кімната доступна для дітей від 3 до 9 років.

Записуйтеся на заняття «великим» тенісом для дорослих на Оболоні, заповнивши заявку на нашому сайті або замовивши зворотний дзвінок! За вказаним у цьому розділі телефоном ви можете забронювати оренду корта в Пущі-Водиці в зручний для вас час.

Вверх
Послуги
Про компанію
Зв’язатися з нами
Ми в соціальних мережах
facebook youtube instagram