UA RU EN
Записатися
Замовити дзвінок
Телефон
044 33 99 77 0

Київ, Пуща Водиця, вул. Міська, 9

Телефон
044 33 999 20

Київ, проспект Повітрофлотський, 63

Телефон
044 209 88 28

Київ, вулиця Максима Кривоноса, 2г

Теніс для дорослих в Пущі-Водиці

«Великий» теніс завжди вважався елітним і витонченим видом спорту, грою аристократів – через дорожнечу якісної екіпіровки і необхідності грати на спеціальному майданчику, званому кортом, оренда якого коштувала недешево.

З появою в Києві в 2015 році МТА – Міжнародної тенісної академії, яка має 19 кортів з професійним покриттям, «великий» теніс став більш доступним для жителів нашої столиці. Сьогодні будь-хто може весело і з користю для здоров’я провести вільний час, граючи в теніс. Адже регулярні заняття на корті сприяють:

Крім того, заняття на тенісному корті вчать логічному мисленню, вмінню передбачати ходи суперника, розширюють кругозір і дарують знайомства з цікавими людьми.

Академія МТА пропонує для киян у віці від 16 років і старше тренування з «великого» тенісу і можливість пограти на справжніх кортах з професійним покриттям:

Тренування проводяться індивідуально або в групах.

«Великий» теніс для дорослих в нашій академії доступний цілий рік, за будь-якої погоди. Для підтримки спортивної форми у нас є добре оснащений фітнес-клуб і спортивний басейн. Записуйтеся на заняття великим тенісом за телефоном, вказаним на сайті, або замовте зворотний дзвінок!

Будемо раді бачити вас! 

Вверх