UA RU EN
Записатися
Замовити дзвінок
Телефон
044 33 99 77 0

Київ, Пуща Водиця, вул. Міська, 9

Телефон
044 33 999 20

Київ, проспект Повітрофлотський, 63

Телефон
044 209 88 28

Київ, вулиця Максима Кривоноса, 2г

Тенісні корти арени МТА в Жулянах

Тенісна Арена МТА, розташована поруч з міжнародним аеропортом «Жуляни», – це не тільки зручний майданчик для проведення турнірів різного формату з «великого» тенісу в Києві, а й сучасний спортивний комплекс, що надає можливість киянам будь-якого віку долучитися до цього захопливого виду спорту. На тенісних кортах в Жулянах сьогодні працює філія Академії тенісу, в якій виховують професійних спортсменів, Школа тенісу для людей різного віку і тенісний клуб. Сюди може прийти кожен, хто любить активний відпочинок і здоровий спосіб життя, щоб пограти в «великий» теніс на справжніх професійних кортах.

Що собою являють корти МТА (Жуляни), їх особливості

На Тенісній арені МТА на Повітрофлотському проспекті, 63, є 13 різних кортів, критих і відкритих, з професійним ґрунтовим або хардовим покриттям, з трибунами або без них. Всі корти відповідають міжнародним стандартам і можуть використовуватися для проведення турнірів різного рівня.

Грунтові корти мають сертифікат міжнародної тенісної федерації ITF. Це – система Conipur Pro Clay, що виготовляється швейцарською фірмою Conica, з базисним шаром з крихти керамічної черепиці, покритим черепичним борошном. Таке покриття має теракотовий колір і володіє такими особливостями і властивостями:

Таке покриття, укладене за технологією MST, не вимагає регулярного зрошення і допускається до використання на закритих кортах.

На кортах в Жулянах є майданчики і з хардовим покриттям, що має більш високі амортизаційні властивості, ніж грунт, і забезпечує більшу швидкість відскоку м’яча. Його особливостями є:

Щоб домагатися високих спортивних результатів у різних турнірах, професійні тенісисти повинні вміти однаково добре грати на покриттях будь-якого типу. І наша академія надає хорошу можливість потренуватися на грунтових і хардових кортах майбутнім і нинішнім зіркам українського тенісу.

Приходьте пограти в улюблену гру на тенісні корти в Жуляни! Освоїти техніку «великого» тенісу вам допоможе навчання в нашій Школі, де заняття проводять професійні тренери МТА.

Вверх