UA RU EN
Записатися
Замовити дзвінок
Телефон
044 33 99 77 0

Київ, Пуща Водиця, вул. Міська, 9

Телефон
044 33 999 20

Київ, проспект Повітрофлотський, 63

Телефон
044 209 88 28

Київ, вулиця Максима Кривоноса, 2г

Pro team MTA

Міжнародна тенісна академія

Школа тенісу світового рівня. Сучасний спортивно-оздоровчий комплекс в одному з найбільш екологічно чистих районів України:37 тенісних кортів, фітнес-центр, спортивний басейн, кампус, готель, фізична реабілітація, літня тераса з басейном; професійний тренерсько-викладацький склад; передові методики навчання для дітей, що можуть брати участь в оздоровчих та професійних тенісних програмах у реліктовому сосновому лісі. Міжнародна тенісна академія здійснює свою діяльність в рамках Програми розвитку тенісу в Україні під егідою Федерації тенісу України.

Наші переваги
Тенісні корти
Басейни
Команда тренерів
Збалансоване
фітнес-меню
Фітнес-клуб
Комфортний кампус
Медичний супровід
Затишний готель
——— Відео ———
Програми
академії
Школа МТА
Міні-фітнес в МТА
Теніс для дорослих на Оболоні
МЕТА Академії

Розкриття потенціалу тенісиста в процесі його професійного зростання і розвитку; досягнення вищих спортивних результатів. На етапі знайомства з гравцем проводиться техніко-тактична і фізична діагностика. На підставі виявлених сильних сторін і зон найближчого розвитку, визначається: ігровий рівень, відповідна навчально-тренувальна група і програма тренувань.

Тенісне тренування в МТА
Тренери Тенісної Арени МТА
Ми пропонуємо абітурієнтам вишів США
Комплексну тренувальну підготовку абітурієнта з тенісу та загальної фізичної підготовки
Підготовку до екзаменів TOEFL та SAT
Зйомку тенісного відео для портфоліо
Індивідуальний добір університету відповідно до тенісного та академічного рівня
Допомогу в працевлаштуванні
Допомогу в реєстрації у лігах NCAA та NAIА
Допомогу в оформленні документів для вступу в університет
Допомогу при оформленні візи та отримання документа I-20
Підтримка та допомога у різних ситуаціях


Програми
Програма теніс Загальна фізична підготовка Теорія Басейн
Junior 2 14 2 2 2
Junior 1 14 2 2 2
Pro Level 2 14 2 2 2
Pro Level 1 14 2 2 2
Individual Наповненість згідно індивідуальних побажань
Середня освіта
Приватна школа МТА
Школа МТА - це оптимальне поєднання якісної державної освіти та яскравого спортивного і творчого життя.
Вища освіта

Вища освіта в США вважається однією з кращих у світі. А ви знаєте, що американські вузи обов’язково звертають увагу на позапрограмні досягнення абітурієнтів: в спорті, мистецтві, громадській роботі; і приймають тих, хто особливо проявив ініціативу і тих, хто, як вони вважають, додадуть яскравості і різноманітності в життя вузу. При цьому розглядається не тільки рівень, а й область досягнень, і теніс посідає тут вагому позицію.

Медичний сервіс

Уроки тенісу для дітей в рамках індивідуальної програми підготовки майбутнього тенісиста передбачають обов’язковий медичний супровід. У Міжнародній тенісній академії працюють висококваліфіковані медичні працівники. Лікарі з актуальною для тенісної академії комплексної спеціалізацією -досвідчений медичний персонал. У МТА є спеціальні кабінети, призначені для лікарського супроводу процесу тренувань. Тут постійно чергують лікар та медична сестра. Кабінети оснащені сучасною діагностичною та маніпуляційною апаратурою.

Харчування

Теніс – енерговитратний вид спорту. Фахівці стверджують, що за одну хвилину гри тенісист витрачає 15 кКал, а за гру може втратити 2-3 кілограми своєї ваги. Тому калорійність харчування спортсмена під час тренувань або змагань повинна бути приблизно в три рази вищою, ніж в звичайному житті. В Міжнародній тенісній академії правильному харчуванню приділено особливу увагу. Це стосується і збалансованого здорового раціону, і професійних умов приготування їжі, і гнучкого, зручного графіка обслуговування.

Перебування в МТА

Кампус Міжнародної тенісної академії – це комфортний сучасний гуртожиток. Кампус побудований за блоковим принципом. У кожному блоці: дві кімнати, сучасний санвузол, гардеробна кімната і невелика прихожа. У кожній кімнаті два або три ліжка, шафа, стіл і стільці.

———Галерея ———
———Відгуки ———
———Новини ———

«Великий теніс» для дітей в Києві

Батьки бажають дати своїй дитині все найкраще, що забезпечить її подальше щасливе й успішне життя. У цьому ракурсі привабливим варіантом є кар’єра професійного тенісиста, адже сьогодні теніс входить в десятку найбільш престижних і високооплачуваних спортивних професій. І якщо ваша дитина захоплена цим видом спорту — приводьте її в школу великого тенісу при МТА в Києві. У нас створені найкращі в Східній Європі умови для підготовки професійних тенісистів з обдарованих і цілеспрямованих дітей. Ми навчаємо тенісу всіх дітей, охочих спробувати себе на корті. Це допоможе відволікти вашу дитину від вулиці і комп’ютера, допоможе їй вирости успішною фізично розвиненою і здоровою людиною.

Заняття тенісом в Києві для дітей і підлітків в тенісній академії

Основним завданням МТА є розкриття в дітях і підлітках потенціалу майбутніх тенісистів і виховання з них справжніх професіоналів «великого тенісу». Хлопчики і дівчатка, які бажають професійно займатися цим видом спорту, проходять відбір авторитетними тренерами, які мають високі спортивні досягнення або вагомий досвід виховання зірок світового тенісу. Кандидати на навчання проходять тактико-технічну і фізичну діагностику на предмет наявності таких важливих для тенісиста якостей, як:

Діти, зараховані в Тенісну школу МТА, можуть жити в комфортабельних номерах кампусу, розташованого на території Академії в Пущі-Водиці. Передбачено кілька форм навчання:

У розпорядженні юних спортсменів спортивна база світового рівня, що включає:

Вихованцям школи тенісу в Києві забезпечено здорове, повноцінне, збалансоване харчування, для цього в МТА оснащено сучасний харчоблок і працюють кухарі високої кваліфікації. До переваг академії відносяться:

Вихованці Академії регулярно беруть участь в міжнародних турнірах, а їх батьки можуть в будь-який час відвідувати їх, зупиняючись в затишному готелі, розташованому на території МТА.

Уроки «великого тенісу» для дітей в Києві

Заняття «великим тенісом» в Києві не тільки для тих, хто прагне стати професійним спортсменом, але всім бажаючим — як дорослим, так і дітям. Адже цей вид спорту став сьогодні, як ніколи раніше, найпопулярнішим і доступним, в тому числі завдяки відкриттю в столиці України нашої академії. Велика кількість якісних кортів і професійних досвідчених тренерів відкриває доступ до цієї гри широким масам населення.

Ви можете прийти самі в наш тенісний клуб і привести з собою свою дитину: на навчання «великого тенісу» в Києві приймаються діти і підлітки у віці від 4 до 15 років. Тренери академії складають програму навчання для кожної дитини, враховуючи:

Персональний тренер навчить правильній техніці гри в теніс, — як потрібно:

Для цього в МТА є різні тренажери і пристосування, що допомагають сформувати моторну і м’язову пам’ять. І тільки після цього діти допускаються до гри зі спаринг-партнером, якого добирає їм тренер.

Діти і підлітки, які займаються тенісом на аматорському рівні, можуть брати участь в різних змаганнях, що проводяться нашою академією. На базі київської дитячої школи тенісу при МТА працюють спортивні секції з плавання, футзалу, баскетболу та інших видів спорту. Запишіть на навчання свою дитину просто на нашому сайті!

Часті питання про МТА

🎾 Коли відкрилася і де знаходиться академія МТА?

Міжнародна тенісна академія (МТА) відкрилася в серпні 2015 року в Оболонському районі Києва, в Пущі-Водиці, по вулиці Міській, 9.
Крім основної спортивної бази, розташованої в цьому місці, сьогодні МТА має Тенісний клуб в Солом’янському районі, по вулиці Максима Кривоноса, 2Г, і Тенісну Арену в Жулянах, по Повітрофлотському проспекту, 63.

🎾 Яку мету ставить перед собою академія МТА?

Основною метою МТА є виховання професійних спортсменів: тенісистів, плавців та інших.

Академія навчає тенісу талановитих дітей і підлітків з різних країн, сприяючи розвитку їх потенціалу та професійного зростання. Крім того, МТА займається популяризацією «великого» тенісу, проводячи уроки і тренування для дітей і дорослих, а також надаючи в оренду корти і тенісне спорядження.

🎾 Чи мають можливість діти, що займаються в академії МТА, продовжувати навчання в середній школі?

Для вихованців академії створені ідеальні умови для отримання якісної середньої освіти в приватній школі-пансіоні iQ school, що працює при МТА, з отриманням атестата державного зразка. Навчання проводиться дистанційно, з використанням інтерактивних технологій та прогресивних методик навчання. При цьому для кожної дитини складено індивідуальний графік занять, що дозволяє поєднувати активну спортивну підготовку з навчанням.

🎾 Які умови проживання створені для вихованців академії?

Для дітей, які навчаються в Академії МТА в Пущі-Водиці, на території, що цілодобово охороняється, є комфортний чотириповерховий кампус.

Кімнати для проживання розраховані на 2-3 особи і об’єднані в блоки – по дві в кожному, з сучасним санвузлом, передпокоєм і вбиральнею.

Кожній дитині надається повноцінне збалансоване харчування.

🎾 Чи можуть батьки відвідувати в Академії своїх дітей?

Так. Для батьків на території спорткомплексу МТА є затишний готель на 31 номер, включаючи трикімнатні апартаменти, номери «люкс» на дві кімнати, «стандарт» і «покращений стандарт». Наші гості можуть користуватися баром і рестораном, сауною, терасою з басейном і шезлонгами, фітнес-центром і навіть замовляти напрокат велосипеди для прогулянки в лісі.

🎾 Яку спортивну інфраструктуру має Міжнародна Тенісна Академія в Пущі-Водиці?

На території основної бази МТА в Пущі-Водиці є 19 критих і відкритих тенісних кортів з професійним покриттям, що відповідає міжнародним стандартам. Крім того, тут є два басейни (спортивний критий на 4 доріжки і відкритий – на літній терасі), а також фітнес-клуб з величезним тренажерним залом, оснащеним найсучаснішими тренажерами, студіями фітнесу, кабінетами спортивної реабілітації та масажу. Тут створені всі умови для підтримки спортивної форми та здоров’я юних спортсменів.

🎾 Яке медичне обслуговування є в МТА?

Вихованцям тенісної академії надається медичний сервіс високого рівня, що містить медичний супровід тренувального процесу, спортивну реабілітацію та сучасну діагностику. У кампусі академії є медичний ізолятор, а в фітнес-клубі – кабінети, оснащені діагностичним і маніпулятивним медичним обладнанням.

Вверх