UA RU EN
Записатися Замовити дзвінок
Телефон
044 33 99 77 0

Київ, Пуща Водиця, вул. Міська, 9

Тенісна арена МТА (Жуляни)

З відкриттям восени 2017 року своєї арени в районі київського аеропорту «Жуляни», у академії великого тенісу МТА з’явилися нові можливості проведення міжнародних тенісних турнірів різного рівня, в яких постійно беруть участь її вихованці. Крім того, Арена МТА в Жулянах дозволяє більшій кількості киян долучитися до цього виду спорту, який стає все більш популярним в Україні. Тут, недалеко від центру нашої столиці, працює філія школи тенісу для дітей і підлітків, проводяться заняття з «великого» тенісу для різних вікових груп і здаються в оренду корти з професійним покриттям.

Що являє собою арена для тенісу в Жулянах

Тенісна арена МТА в Жулянах розташована в Солом’янському районі Києва за адресою: проспект Повітрофлотський, 63, в декількох хвилинах ходи від міжнародного аеропорту. У пішої доступності від неї розташований готель «Жуляни», де зручно зупинятися учасникам і гостям міжнародних турнірів. В інфраструктуру цього спортивного комплексу входять:

З дітьми, підлітками та дорослими працюють професійні тренери академії, які допоможуть освоїти або вдосконалити навички гри, підтримувати необхідну спортивну форму.

Для організації та проведення тенісних турнірів різного формату, на арені тенісу в Жулянах створена міжнародна тенісна ліга, що займається популяризацією цього виду спорту.

Якщо ваша дитина бажає займатися в школі тенісу МТА – приводьте її на пробне тренування, де проводять відбір талановитих дітей наші досвідчені фахівці! Дорослі ж, які дотримуються активного способу життя, можуть орендувати у нас корт або записатися на індивідуальні чи групові заняття «великим» тенісом, щоб навчитися грати в цю захопливу гру для свого задоволення та зміцнення здоров’я.

Вверх
Ми в соціальних мережах
facebook youtube instagram