UA RU EN
Записатися
Замовити дзвінок
Телефон
044 33 99 77 0

Київ, Пуща Водиця, вул. Міська, 9

Телефон
044 33 999 20

Київ, проспект Повітрофлотський, 63

Телефон
044 209 88 28

Київ, вулиця Максима Кривоноса, 2г

Теніс для дорослих на Солом’янці

Все більшої популярності в нашій країні набуває «великий» теніс. Цей вид спорту приваблює не тільки дітей і підлітків, які мріють зробити його своєю професією, яка може всього за кілька років успішної кар’єри перетворити їх в забезпечених і незалежних людей, а й дорослих. Теніс для дорослих є одним з найбільш захопливих видів активного відпочинку, сприяють загальному зміцненню здоров’я і підтримці хорошої форми до похилого віку. Чудову можливість займатися великим тенісом в Києві для дорослих надає наша академія МТА.

Яку користь приносять заняття тенісом для дорослих

«Великий» теніс завжди вважався елітним і витонченим видом спорту, грою аристократів – через дорожнечу якісної екіпіровки і необхідності грати на спеціальному майданчику, званому кортом, оренда якого коштувала недешево. З появою в Києві в 2015 році МТА – школи тенісу світового рівня, що має 32 корти з професійним покриттям, «великий» теніс став більш доступним для жителів нашої столиці. Сьогодні будь-хто може весело і з користю для здоров’я провести вільний час, граючи в теніс. Адже регулярні заняття на корті сприяють:

Крім того, заняття на тенісному корті вчать логічному мисленню, вмінню передбачати ходи суперника, розширюють світогляд і дарують знайомства з цікавими людьми.

«Великий» теніс для дорослих в Києві при МТА

Академія МТА пропонує для киян у віці від 16 років і старше тренування з «великого» тенісу і можливість пограти на справжніх кортах з професійним покриттям, розташованих на двох локаціях Києва: спортивному комплексі МТА в Пущі-Водиці на Тенісній Арені в Жулянах та в Тенісному клубі на Солом’янці. До послуг наших клієнтів:

Уроки навчання проводяться індивідуально або в групах. «Великий» теніс для дорослих в нашій академії доступний цілий рік, за будь-якої погоди. Для підтримки спортивної форми у нас є добре оснащений фітнес-клуб і спортивний басейн. Записуйтеся на заняття великим тенісом за телефоном, вказаним на сайті, або замовте зворотний дзвінок!

Вверх