UA RU EN
Записатися
Замовити дзвінок
Телефон
044 33 99 77 0

Київ, Пуща Водиця, вул. Міська, 9

Телефон
044 33 999 20

Київ, проспект Повітрофлотський, 63

Телефон
044 209 88 28

Київ, вулиця Максима Кривоноса, 2г

Заняття тенісом для дорослих

Теніс для дорослих
Все більшої популярності в нашій країні набуває «великий» теніс. Цей вид спорту приваблює не тільки дітей і підлітків, які мріють зробити його своєю професією, яка може всього за кілька років успішної кар’єри перетворити їх у забезпечених і незалежних людей, а й дорослих. Теніс для дорослих є одним з найбільш захопливих видів активного відпочинку, що сприяє загальному зміцненню здоров’я і підтримці хорошої форми до похилого віку. Чудову можливість займатися великим тенісом в Києві для дорослих надає наша Академія МТА.
Яку користь приносять заняття тенісом для дорослих
«Великий» теніс завжди вважався елітним і витонченим видом спорту, грою аристократів – через дорожнечу якісної екіпірування і необхідності грати на спеціальному майданчику, званому кортом, оренда якого коштувала недешево. З появою в Києві у 2015 році МТА – школи тенісу світового рівня, що має 32 корти з професійним покриттям, «великий» теніс став більш доступним для жителів нашої столиці. Сьогодні будь-хто може весело і з користю для здоров’я провести вільний час, граючи в теніс. Адже регулярні заняття на корті сприяють:

 • тренуванню спритності, витривалості і координації рухів;
 • розвитку реакції, швидкості прийняття рішень;
 • зміцненню м’язового корсета і формування красивого рельєфу тіла, який зберігається до глибокої старості;
 • поліпшенню зору і зміцненню імунної системи;
 • зняттю психічного і фізичного напруження, зміцненню нервів і позбавлення від поганого настрою, безсоння;
 • загартовуванню волі і формування характеру переможця.
 • Крім того, заняття на тенісному корті вчать логічному мисленню, вмінню передбачати ходи суперника, розширюють світогляд і дарують знайомства з цікавими людьми.
  «Великий» теніс для дорослих в Києві при МТА
  Академія МТА пропонує киянам тренування з «великого» тенісу і можливість пограти на справжніх кортах з професійним покриттям, розташованих на двох локаціях Києва: спортивному комплексі МТА в Пущі-Водиці на Тенісній Арені в Жулянах та в Тенісному клубі на Солом’янці. До послуг наших клієнтів:

 • відкриті і криті корти з ґрунтовим і хардовим покриттям (19 з них розташовані на Оболоні, 13 – на Арені МТА, 5 грунтових – на Солом’янці), а також затишні роздягальні та душові;
 • допомога досвідчених професійних тренерів, які навчать правильно тримати ракетку, наносити удар і пересуватися по корту;
 • оренда тенісних кортів, ракетки і кошики;
 • продаж м’ячів і різного тенісного спорядження.
 • Уроки навчання проводяться індивідуально або в групах. «Великий» теніс для дорослих в нашій академії доступний цілий рік, за будь-якої погоди. Для підтримки спортивної форми у нас є добре оснащений фітнес-клуб і спортивний басейн у Міжнародній тенісній академії в Пущі-Водиці. Записуйтеся на заняття великим тенісом за телефоном, вказаним на сайті, або замовте зворотний дзвінок!

  Вверх
  Ми в соціальних мережах
  facebook youtube instagram