UK . RU EN
Записатися Замовити дзвінок
Пансіон

Приватна школа-пансіон у Києві: навчання від канікул до канікул

Школа-пансіон – ідеальна форма комплексного навчання, якщо якість освіти дитини є питанням престижу для її батьків. Ми знаємо про спеціалізовані пансіони в Англії, Франції, Америці. В елітних школах з цілодобовим перебуванням учнів початкових, середніх і старших класів навчаються діти із заможних сімей.

Але все це – далеко, до того ж, ціна освіти за кордоном набагато вища за вартість аналогічних послуг в Україні. Респектабельна школа-пансіон функціонує в Києві при Міжнародній тенісній академії (МТА).

Якщо ви хочете дати своєму чаду найкращу сучасну освіту, а також забезпечити всі необхідні умови для всебічного розвитку його особистості – записуйтеся в МТА.

Пансіон з 24-годинним перебуванням у школі – одна з дієвих форм навчання. Якщо дана програма вам не підходить, дізнайтеся у нашого представника про напівпансіон або денне навчання. Вся необхідна інформація буде надана в повному обсязі.

Переваги навчання в одній з кращих шкіл-пансіонів в Україні

Бордингом або пансіоном називається школа, учні якої не тільки навчаються, а й живуть на території закладу. По суті, це самодостатнє містечко, упорядковане гуртожитком, з повним циклом перебування. Тут діти отримують все необхідне для інтелектуального й фізичного розвитку. Створити такі умови звичайна державна школа з класичною урочною системою не здатна.

Поняття сучасного закладу пансіонного типу – набагато глибше, ніж просто проживання та навчання на території школи від канікул до канікул. Тут проходить життя дітей, яким важливе спілкування, особистісне становлення, формування якостей, таких необхідних в майбутньому.

У приватній школі-пансіоні МТА створені комфортні соціально-побутові умови, в яких дитина відчуває себе, як вдома.

Режим дня розроблений провідними фахівцями в галузі педагогіки і психології з урахуванням вікових, фізичних та соціальних особливостей дітей.

У графіку враховані спортивні тренування, а також заняття з базових предметів, відвідування творчих секцій, особистий час і колективне дозвілля.

Розвиток талантів, формування інтересу до навчання, зміцнення мотивації до самовдосконалення і постійного розвитку – все це завдання кваліфікованих наставників, які будуть супроводжувати вашу дитину під час навчання в школі МТА.

Учні пансіону мають унікальну можливість дистанційного навчання в престижній онлайн-школі “Оптіма”, яка є освітнім партнером Міжнародної тенісної академії. Випускники “Оптіми” вже отримують безкоштовну вищу освіту далеко за межами України в провідних вузах США та Європи.

Кожна дитина, що знаходиться в школі-пансіоні МТА, отримує повноцінне 3-разове харчування, а за необхідності – медичний догляд та психологічний супровід.

Заклад розташований в екологічно чистій зоні в Києві, тому батьки можуть відвідувати доньку чи сина в будь-який зручний для них час. Територія МТА ретельно охороняється, а тому ваша дитина буде перебувати в цілковитій безпеці.

Кому рекомендована школа з проживанням

Школа МТА запрошує на навчання не тільки дітей з Києва. Отримати повноцінну європейську освіту на повному пансіоні можуть учні середніх і старших класів з будь-якого міста України.

Система цілодобового перебування з сезонними канікулами актуальна для дітей, чиї батьки перебувають у тривалому відрядженні.

Якщо ваша дитина прагне до самостійності і ви готові дати їй такий шанс – запишіть її в приватну школу-пансіон.

Для тих, хто хоче присвятити себе тенісу, плаванню або ігровим видам спорту, але не бажає відставати в навчанні, також підійде школа з проживанням в МТА. Тренувальний процес буде розроблений індивідуально, виходячи з обраного спортивного спрямування.

Надайте дитині право самій моделювати своє майбутнє. Подаруйте їй кілька днів ознайомчого перебування в нашій школі, під час якого вона поспілкується з однолітками, побачить життя школи зсередини – і зробить власні висновки.

Якщо у вас залишилися якісь питання, поставте їх нашому представникові. Ми хочемо, щоб ваша дитина вчилася в задоволення, а ви – батьки – були впевнені в її безпеці та задоволенні.

Школа-пансіон МТА – це можливість дати сучасну освіта не за кордоном, а в Україні, при цьому якість навчання буде відповідати стандартам елітних навчальних закладів Заходу.

Вверх
Послуги
Про компанію
Зв’язатися з нами
Ми в соціальних мережах
facebook youtube instagram