UK . RU EN
Записатися Замовити дзвінок
Напівпансіон

Ефективна система освіти: приватна школа-напівпансіон

Школа-напівпансіон при Міжнародній тенісній академії в Києві – ідеальний варіант середньої освіти, про який мріють багато батьків. Гармонійне навчання дітей побудовано на збалансованому розвитку інтелектуальних, спортивних та творчих навичок.

Напівпансіон передбачає перебування дитини в школі 24 години на добу з понеділка до п’ятниці. Вихідні дні та канікули учні проводять удома.

Така система перебування дитини у приватній школі дозволяє уникнути серйозних психологічних і інтелектуальних навантажень, з якими вона стикається при відвідуванні звичайного навчального закладу. Напівпансіон – це можливість уникнути додаткових чинників, які серйозно ускладнюють побут дитини (трансфер до місця навчання і назад додому, самостійне виконання домашніх завдань через зайнятість батьків, відсутність можливості спілкуватися з друзями та багато інших).

Наш комплексний підхід в подачі знань – оберігати і розвивати індивідуальність дитини, яка постійно повинна відчувати потяг до чогось нового і невідомого.

На відміну від класичної школи, ми не «пресуємо» учнів дисциплінами, а даємо їм право самостійно обирати предмети для вивчення, а також компонувати дидактичне навантаження і вирішувати, коли саме виконувати домашні завдання.

Особливості школи-напівпансіону МТА

Приватний напівпансіон працює за навчально-методичною програмою онлайн-школи «Оптіма». Дистанційне навчання сприяє формуванню більш якісної бази теоретичних знань. Сучасне інформаційно-освітнє середовище, що відповідає критеріям європейської школи нового часу, – ідеальний ґрунт для духовно-морального розвитку особистості.

Ключові компетенції учнів формуються від самого початку навчання. Інформаційні технології роблять процес навчання більш динамічним і пізнавальним.

Висококваліфіковані фахівці завжди знаходять індивідуальний підхід до дитини і всіляко допомагають йому в освоєнні знань.

Навчання в школі на напівпансіоні сприяє розвитку соціальних навичок. Діти прагнуть до самостійності, у них розвиваються такі особистісні якості, як відповідальність, рішучість, прагнення до допомоги ближньому.

Режим дня передбачає час на глобальний спортивний розвиток. Графік тренувань – тільки індивідуальний, він цілком залежить від напрямку, який обрала для себе дитина (теніс, плавання, ігровий спорт).

Школа-напівпансіон: цікаво – дітям, корисно – батькам

У школі повного дня діти отримують триразове повноцінне харчування, в яке включені продукти, необхідні для розвитку молодого організму.

Зі значного набору факультативних занять, які також включені у вартість напівпансіону, дитина обирає те, що цікаво для її різнобічного навчання. Всі секції та гуртки працюють при школі, а тому територію резиденції діти не залишають.

Учні МТА знаходяться під цілодобовим наглядом з боку педагогів, психологів та медичних працівників, які завжди нададуть компетентну допомогу, якщо така буде потрібна.

Територія резиденції ретельно охороняється, що говорить про високий рівень безпеки МТА.

Щоб кожен учень школи-напівпансіону відчував себе, як удома, тут створені комфортні умови проживання. По суті, це студентський гуртожиток європейського рівня, які ми часто бачимо в зарубіжних молодіжних серіалах, але не могли собі уявити в Україні.

Навчання дитини в школі-напівпансіоні – це єдиний правильний вихід для зайнятих батьків, які не мають можливості доручити виховання чада родичам або няням. Психологи відзначають, що при навчанні дитини на напівпансіоні її контакт з родичами і близькими стає більш близьким, довірливим.

Щоб оцінити всі переваги навчання в приватній школі МТА, треба бути обізнаним з нами ближче. Крім системи напівпансіон, у нас діє денна школа і повний пансіон.

Обирайте для дитини те, що підходить саме їй!

Вверх
Послуги
Про компанію
Зв’язатися з нами
Ми в соціальних мережах
facebook youtube instagram