UK . RU EN
Записатися Замовити дзвінок
Денна форма

Міжнародна тенісна академія запрошує в школу денного навчання в Києві!

Денна школа – поширена форма в сфері приватної освіти. У навчальному закладі діти перебувають з ранку до вечора під постійним наглядом фахівців, які допомагають їм з уроками, організовують дозвілля, контролюють їх фізичний і психологічний стан.

За своїм принципом, школа повного дня нагадує групу подовженого дня, з різницею в тому, що:

Переваги денної приватної школи МТА

Сучасна приватна школа денного типу функціонує в Києві при Міжнародній тенісній академії. Також заклад практикує інші, не менш популярні форми навчання: напівпансіон і пансіон.

На відміну від звичайної школи з групою подовженого дня, в МТА створені всі умови для гармонійного розвитку особистості. Дитина отримує якісну освіту в доступній цікавій формі, а ставка на спортивне навчання дозволяє більше приділяти увагу тенісу, плаванню або улюбленій ігровій дисципліні.

Дистанційна освіта в онлайн-школі «Оптіма» сприяє більш якісному засвоєнню програми – дітям не загрожують потенційні труднощі в здобуванні знань, як при стандартній класно-урочній системі.

Якщо в процесі навчання або в ході соціальної інтеграції у дитини виникнуть якісь труднощі, наставники школи зможуть вчасно розпізнати проблему і толерантно її вирішити на ранній стадії розвитку.

Денна форма навчання передбачає різноплановий режим дня, в ході якого діти відвідують заняття в навчальному класі, займаються спортом, розвиваються творчо, а ще спілкуються, дружать, вчаться бути самостійними.

Переваги приватної школи денного типу:

Записатися в приватну денну школу вже зараз?

Більшість батьків свідомо перевели свою дитину на денну форму навчання в МТА зі звичайної загальноосвітньої школи – і залишилися вельми задоволеними.

Педагоги відзначають, що учні з великим задоволенням відправляються на заняття вранці і, насолодившись усіма перевагами організованого робочого дня підлітка, з трепетним бажанням відправляються ввечері додому. І так – щодня, не рахуючи вихідних і канікул, які діти проводять з близькими.

Записати дитину в одну з кращих денних шкіл Києва можете і ви. Для початку, вивчіть інформацію про заклад на нашому офіційному сайті, після чого зв’яжіться з представником МТА в телефонному режимі або онлайн.

Ми будемо раді познайомитися з вами і прийняти вашу дитину в дружний колектив учнів!

Вверх
Послуги
Про компанію
Зв’язатися з нами
Ми в соціальних мережах
facebook youtube instagram