UA RU EN
Записатися Замовити дзвінок
Телефон
044 33 99 77 0

Київ, Пуща Водиця, вул. Міська, 9

Школа iQ school

Школа МТА iQ school – це

  • оптимальне для кожного вихованця поєднання спорту і освіти
  • психолого-педагогічне та медичний супровід
  • психологічний і матеріальний комфорт
  • творчий розвиток і цікаве дозвілля
  • економія часу і коштів
  • Атестат про повну загальну середню освіту та високий спортивний результат
  • можливість здобуття вищої освіти в США безкоштовно.
Модель Школи МТА
Спортивне виховання
Освіта
Творча атмосфера
3 компоненти
спортивного
виховання
в школі
МТА iQ school
Творча атмосфера в школі МТА
Робота с дитячим психологом
Різновікові тематичні ігри
Вікторини, розвивальні ігри та квести
Екскурсії та культурні заходи
Педагогічний супровід та тьюторство
Освітній партнер
оn-line школа “Оптіма”
Ліцензія міністерства освіти України
Атестат про середню освіту державного зразка
Індивідуальний графік навчання
Засвоєння матеріалу в формі дидактичної гри
Прозора онлайн-система контролю вчителями та батьками
Можливість отримання додаткових професійних навичок
Ми хочемодати дитині:
Фізичне здоров’я
Медіа-грамотність та навички інформаційної гігієни
Екологічність мислення
Креативність, адаптивність до змін зовнішнього серидовища
Самостійність, навички лідерства та відповідальність
Загальноосвітній
простір
для дітей ХХI-го століття
——— Галерея ———
———ВІДГУКИ ———

Навчання в приватній школі: подаруйте дитині щасливе дитинство!

До якої школи віддати малюка: державної чи приватної? Питання, актуальне для більшості батьків, які заздалегідь планують формат отримання освіти дитиною.

Турботливі мами і тата хочуть, щоб їх чадо розвивалося гармонійно – інтелектуально, творчо і фізично. А ще, щоб його вчили кращі наставники за новітньою навчальною програмою, в якій немає «зайвих» предметів, а сам педагогічний процес повинен бути цікавим і мотивуючим.

Сучасна приватна школа – пряма протилежність державної, яка не завжди може порадувати гідною матеріально-технічною базою, що так необхідна для якісної освіти.

Але навіть серед приватних шкіл існує своя конкуренція. Хтось пропонує звичайне денне навчання за класною системою в мультимодальних аудиторіях, а хтось робить ставку на напівпансіон або пансіон, при цьому основний акцент зміщений на дистанційну освіту, щоб дитина сам обирала ритм і обсяг опанування дидактичної бази.

Як показує практика, приватна освіта – гарні інвестиції в розвиток повноцінної ерудованої особистості. Дитина, позбавлена ​​казенних умов навчання, отримує набагато якісніші знання. При цьому її особистісне становлення відбувається більш гармонійно: вона швидко знаходить своє місце в мікросоціумі та розвивається відповідно до індивідуальних здібностей.

На думку психологів, спеціалізована приватна школа з ухилом у творчість або спорт – краще, що можуть дати своїй дитині батьки, які з дитинства піклуються про профорієнтацію дочки або сина.

Переваги навчання в приватній школі

Чим же приваблива приватна загальноосвітня школа? По-перше, це завжди пріоритетний вибір батьків: ви самі визначаєте, в який навчальний заклад віддати дитину, а не вимушено задовольняєтесь школою, розташованою у вашому мікрорайоні.

По-друге, в приватній школі дитині гарантують повну безпеку. Адміністрація закладу постійно стежить за тим, щоб на територію школи не проникли сторонні особи, для цього в школі функціонує персональна охоронна служба. Самі ж діти постійно перебувають під наглядом, оскільки в класах, як і інших місцях масового доступу, працюють камери стеження.

По-третє, рівень матеріально-технічного забезпечення приватної школи – апріорі на висоті. Вам не доведеться щомісяця здавати на різні потреби, пов’язані з купівлею обладнання, заміною та ремонтом вікон, ремонтом парт та інших «радощів». Багато батьків відзначають, що нерідко вартість навчання в приватній школі приблизно така ж, як бюджет добровільних внесків у звичайній (безкоштовній!) школі. При цьому різниця в якості освіти залишається очевидною.

Приватна школа обладнана під всі потреби сучасної дитини, яка потребує повноцінного харчування, відпочинку та організованого дозвілля. В закладі такого типу – високий рівень дисципліни, учні носять елегантну форму або навпаки, мають право самостійно обирати собі гардероб, керуючись персональними смаками і перевагами.

Головне достоїнство приватної школи – це цінні педагогічні кадри, що мають не тільки високий рівень професійної підготовки, а й важливі особистісні якості. Дитину оточують кваліфіковані педагоги, психологи, тренери, медичні працівники, техперсонал, які забезпечують повноцінне перебування учня в закладі.

Крім загальних переваг, кожна приватна загальноосвітня школа має перелік власних переваг, які дозволяють їй бути кращою в своєму сегменті.

Якщо ви хочете дати своїй дитині не тільки європейську освіту, але і спортивне виховання, а також захоплюючу творчу атмосферу – записуйтеся в приватну школу МТА в Києві.

Навчання в Міжнародній тенісній академії подарує вашому чаду незабутні роки щасливого дитинства, за яке він неодмінно віддячить вам у майбутньому.

Приватна школа-інтернат: для тих, хто прагне до самостійності!

Приватна (частная) школа МТА зацікавить, перш за все, батьків, які мають намір дати дитині збалансоване спортивне та дидактичне навантаження.

В одній з кращих приватних шкіл Києва реалізуються одразу три спортивні напрямки: теніс, плавання та ігровий спорт.

Знання в Міжнародній тенісній академії діти отримують в найбільш прогресивному форматі – це дистанційне навчання в приватній онлайн-школі «Оптіма», яка є офіційним освітнім партнером МТА. Діяльність школи схвалена Міністерством освіти України, що підтверджено відповідною ліцензією.

Індивідуальне онлайн-навчання – це:

МТА – це приватна школа в Києві, яка пропонує дітям середніх і старших класів три формати навчання:

Ціна навчання в приватній школі безпосередньо залежить від обраного варіанту відвідування.

Якщо ви хочете перевести в МТА дитину з державної школи, подаруйте їй ознайомлювальне перебування – канікули вихідного дня, протягом яких вона ознайомиться з умовами навчання в приватній школі і отримає масу незабутніх вражень.

Приватна школа МТА: давайте знайомитися!

Сучасні батьки, а також бабусі й дідусі можуть дати своїм чадам те, чого були самі позбавлені в дитинстві – гарну приватну освіту.

Навчитися грати в теніс, освоїти плавання, футбол, баскетбол, а також отримати повноцінну якісну середню освіту, завести справжніх друзів, відкрити в собі і реалізувати безліч талантів? Саме так! Додайте до цього – формування і розвиток навичок, які неодмінно стануть в нагоді вашій дитині в дорослому житті.

Відгуки учнів МТА підтверджують високий кваліфікаційний рівень закладу. Без перебільшень, це – одна з кращих приватних шкіл Києва, по закінченню якої випускник може отримати безкоштовну вищу освіту в США.

Почнемо знайомство з інформації на сайті. Дізнатися детальніше про програму навчання та умови проживання в МТА ви можете безпосередньо у представника Міжнародної тенісної академії. Ми відкриті для вас і завжди готові до діалогу!

Вверх