UA RU EN
Записатися
Замовити дзвінок
Телефон
044 33 99 77 0

Київ, Пуща Водиця, вул. Міська, 9

Телефон
044 33 999 20

Київ, проспект Повітрофлотський, 63

Телефон
044 209 88 28

Київ, вулиця Максима Кривоноса, 2г

iQ school

– це гарантовано якісний освітній простір, кожен учасник якого має можливість навчатись та розвиватись у комфортних для себе умовах.

Загалом багато фізкультури та спорту, збалансоване харчування, розташування в санаторно-курортній зоні, часта зміна видів діяльності, справедливість (у школі з повагою ставляться до інтересів, талантів та вподобань учнів, прийняття їх такими, якими вони є); екологія слова, дії, турбота – є великими перевагами iQ school.

Модель Школи
Спорт/фітнес
Освіта
Life skills
3 компоненти
спортивного
виховання
в школі
iQ school
Life skills в школі iQ school
english Speaking Club
проектна діяльність
лабораторія гри
ділова гра "Учень року"
педагогічний супровід та тьюторство
Освітній партнер
оn-line школа “Оптіма”
Ліцензія міністерства освіти України
Атестат про середню освіту державного зразка
Індивідуальний графік навчання
Засвоєння матеріалу в формі дидактичної гри
Прозора онлайн-система контролю вчителями та батьками
Можливість отримання додаткових професійних навичок
Ми хочемодати дитині:
Фізичне здоров’я
Медіа-грамотність та навички інформаційної гігієни
Екологічність мислення
Креативність, адаптивність до змін зовнішнього середовища
Самостійність, навички лідерства та відповідальність
Загальноосвітній
простір
для дітей ХХI-го століття
——— Галерея ———
———ВІДГУКИ ———
——— НОВИНИ ———

Навчання в приватній школі: подаруйте дитині щасливе дитинство!

До якої школи віддати малюка: державної чи приватної? Питання, актуальне для більшості батьків, які заздалегідь планують формат отримання освіти дитиною.

Турботливі мами і тата хочуть, щоб їх чадо розвивалося гармонійно – інтелектуально, творчо і фізично. А ще, щоб його вчили кращі наставники за новітньою навчальною програмою, в якій немає «зайвих» предметів, а сам педагогічний процес повинен бути цікавим і мотивуючим.

Сучасна приватна школа – пряма протилежність державної, яка не завжди може порадувати гідною матеріально-технічною базою, що так необхідна для якісної освіти.

Але навіть серед приватних шкіл існує своя конкуренція. Хтось пропонує звичайне денне навчання за класною системою в мультимодальних аудиторіях, а хтось робить ставку на напівпансіон або пансіон, при цьому основний акцент зміщений на дистанційну освіту, щоб дитина сам обирала ритм і обсяг опанування дидактичної бази.

Як показує практика, приватна освіта – гарні інвестиції в розвиток повноцінної ерудованої особистості. Дитина, позбавлена ​​казенних умов навчання, отримує набагато якісніші знання. При цьому її особистісне становлення відбувається більш гармонійно: вона швидко знаходить своє місце в мікросоціумі та розвивається відповідно до індивідуальних здібностей.

На думку психологів, спеціалізована приватна школа з ухилом у творчість або спорт – краще, що можуть дати своїй дитині батьки, які з дитинства піклуються про профорієнтацію дочки або сина.

Переваги навчання в приватній школі

Чим же приваблива приватна загальноосвітня школа? По-перше, це завжди пріоритетний вибір батьків: ви самі визначаєте, в який навчальний заклад віддати дитину, а не вимушено задовольняєтесь школою, розташованою у вашому мікрорайоні.

По-друге, в приватній школі дитині гарантують повну безпеку. Адміністрація закладу постійно стежить за тим, щоб на територію школи не проникли сторонні особи, для цього в школі функціонує персональна охоронна служба. Самі ж діти постійно перебувають під наглядом, оскільки в класах, як і інших місцях масового доступу, працюють камери стеження.

По-третє, рівень матеріально-технічного забезпечення приватної школи – апріорі на висоті. Вам не доведеться щомісяця здавати на різні потреби, пов’язані з купівлею обладнання, заміною та ремонтом вікон, ремонтом парт та інших «радощів». Багато батьків відзначають, що нерідко вартість навчання в приватній школі приблизно така ж, як бюджет добровільних внесків у звичайній (безкоштовній!) школі. При цьому різниця в якості освіти залишається очевидною.

Приватна школа обладнана під всі потреби сучасної дитини, яка потребує повноцінного харчування, відпочинку та організованого дозвілля. В закладі такого типу – високий рівень дисципліни, учні носять елегантну форму або навпаки, мають право самостійно обирати собі гардероб, керуючись персональними смаками і перевагами.

Головне достоїнство приватної школи – це цінні педагогічні кадри, що мають не тільки високий рівень професійної підготовки, а й важливі особистісні якості. Дитину оточують кваліфіковані педагоги, психологи, тренери, медичні працівники, техперсонал, які забезпечують повноцінне перебування учня в закладі.

Крім загальних переваг, кожна приватна загальноосвітня школа має перелік власних переваг, які дозволяють їй бути кращою в своєму сегменті.

Якщо ви хочете дати своїй дитині не тільки європейську освіту, але і спортивне виховання, а також захоплюючу творчу атмосферу – записуйтеся в приватну школу МТА в Києві.

Навчання в Міжнародній тенісній академії подарує вашому чаду незабутні роки щасливого дитинства, за яке він неодмінно віддячить вам у майбутньому.

Приватна школа-інтернат: для тих, хто прагне до самостійності!

Приватна (частная) школа МТА зацікавить, перш за все, батьків, які мають намір дати дитині збалансоване спортивне та дидактичне навантаження.

В одній з кращих приватних шкіл Києва реалізуються одразу три спортивні напрямки: теніс, плавання та ігровий спорт.

Знання в Міжнародній тенісній академії діти отримують в найбільш прогресивному форматі – це дистанційне навчання в приватній онлайн-школі «Оптіма», яка є офіційним освітнім партнером МТА. Діяльність школи схвалена Міністерством освіти України, що підтверджено відповідною ліцензією.

Індивідуальне онлайн-навчання – це:

МТА – це приватна школа в Києві, яка пропонує дітям середніх і старших класів три формати навчання:

Ціна навчання в приватній школі безпосередньо залежить від обраного варіанту відвідування.

Якщо ви хочете перевести в МТА дитину з державної школи, подаруйте їй ознайомлювальне перебування – канікули вихідного дня, протягом яких вона ознайомиться з умовами навчання в приватній школі і отримає масу незабутніх вражень.

Приватна школа МТА: давайте знайомитися!

Сучасні батьки, а також бабусі й дідусі можуть дати своїм чадам те, чого були самі позбавлені в дитинстві – гарну приватну освіту.

Навчитися грати в теніс, освоїти плавання, футбол, баскетбол, а також отримати повноцінну якісну середню освіту, завести справжніх друзів, відкрити в собі і реалізувати безліч талантів? Саме так! Додайте до цього – формування і розвиток навичок, які неодмінно стануть в нагоді вашій дитині в дорослому житті.

Відгуки учнів МТА підтверджують високий кваліфікаційний рівень закладу. Без перебільшень, це – одна з кращих приватних шкіл Києва, по закінченню якої випускник може отримати безкоштовну вищу освіту в США.

Почнемо знайомство з інформації на сайті. Дізнатися детальніше про програму навчання та умови проживання в МТА ви можете безпосередньо у представника Міжнародної тенісної академії. Ми відкриті для вас і завжди готові до діалогу!

Часті питання про iQ school

🎾 Чим відрізняється iQ school від звичайної школи?

iQ school відрізняється від традиційної школи сучасним підходом до навчального процесу: використовуються дистанційні методи навчання, онлайн-консультації з учителями з різних предметів і постійний контроль процесу навчання з боку тьютора. Це – школа нового типу, в якій немає класів, звичних уроків, підручників, загального розкладу, а ще – приділяється пильна увага спортивній підготовці. Програма і графік навчання складаються диференційовано, що дозволяє зручно поєднувати навчальний процес з тренуваннями.

🎾 Які переваги має приватна школа iQ school?

Школа iQ school при МТА використовує прогресивні інноваційні методики навчання, що розвивають інтелект, самостійність, соціальні навички і критичне мислення. Вона дає хороші знання з базових предметів та англійської мови. Після закінчення школи учні отримують атестат державного зразка, що, в поєднанні зі спортивними досягненнями, допомагає поступити на безкоштовне навчання до вищих навчальних закладів США або ЄС.

🎾 Чи можна записати в iQ school дитину, якщо вона не займається тенісом в МТА?

iQ school приймає на навчання не тільки вихованців академії, а й усіх бажаючих. При цьому потрібно враховувати, що навчання в нашій школі передбачає спортивну підготовку за програмою оздоровчого або професійного спрямування. Тому ваша дитина може обрати один з видів спорту, яким він або вона хотіли б займатися – крім тенісу, це може бути плавання, спортивні єдиноборства, футбол, волейбол, баскетбол, фітнес або хореографія.

🎾 Які вчителі працюють в iQ school?

У приватній школі при МТА працюють досвідчені, висококваліфіковані вчителі школи «Оптима». Це – одна з найперших і престижних українських онлайн-шкіл, що має ліцензію Міністерства освіти України і є освітнім партнером iQ school. А також кращі вчителі-репетитори з різних навчальних дисциплін і професійні тьютори.

🎾 Які соціально-побутові умови надаються учням iQ school?

Учні iQ school мешкають в кампусі академії – в затишних і комфортних кімнатах, де є всі необхідні меблі, санвузол і навіть велика гардеробна кімната. Для виконання навчальних завдань в корпусі кампусу є спеціальні приміщення, обладнані сучасними комп’ютерами, інтерактивною дошкою.

Кожному учневі надається здорове, повноцінне харчування.

Вверх