UA RU EN
Записатися
Замовити дзвінок
Телефон
044 33 99 77 0

Київ, Пуща Водиця, вул. Міська, 9

Телефон
044 33 999 20

Київ, проспект Повітрофлотський, 63

Телефон
044 209 88 28

Київ, вулиця Максима Кривоноса, 2г

iQschool

– це гарантовано якісний освітній простір, кожен учасник якого має можливість навчатись та розвиватись у комфортних для себе умовах.

Відмінність iQschool від традиційної школи:

 • нема групового розкладу навчання – є персональний: можна працювати на випередження і віддавати пріоритет серйозним захопленням
 • нема уроку тривалістю 45 хвилин – є стільки часу, скільки потрібно кожному з урахуванням його індивідуальних особливостей
 • нема підручників – є програмне забезпечення
 • нема класу однолітків – є різновікова група
 • нема домашніх завдань – є час для спорту, проектної діяльності та творчості
 • можна обирати форму навчання: повний пансіон протягом семестру чи тижня, або звичайний шкільний день.
 • Загалом багато фізкультури та спорту, збалансоване харчування, розташування в санаторно-курортній зоні, часта зміна видів діяльності, справедливість (у школі з повагою ставляться до інтересів, талантів та вподобань учнів, прийняття їх такими, якими вони є); екологія слова, дії, турбота – є великими перевагами iQschool.

  Модель Школи МТА
  Спортивне виховання
  Освіта
  Творча атмосфера
  3 компоненти
  спортивного
  виховання
  в школі
  МТА iQ school
  Творча атмосфера в школі МТА
  Робота с дитячим психологом
  Різновікові тематичні ігри
  Вікторини, розвивальні ігри та квести
  Екскурсії та культурні заходи
  Педагогічний супровід та тьюторство
  Освітній партнер
  оn-line школа “Оптіма”
  Ліцензія міністерства освіти України
  Атестат про середню освіту державного зразка
  Індивідуальний графік навчання
  Засвоєння матеріалу в формі дидактичної гри
  Прозора онлайн-система контролю вчителями та батьками
  Можливість отримання додаткових професійних навичок
  Ми хочемодати дитині:
  Фізичне здоров’я
  Медіа-грамотність та навички інформаційної гігієни
  Екологічність мислення
  Креативність, адаптивність до змін зовнішнього середовища
  Самостійність, навички лідерства та відповідальність
  Загальноосвітній
  простір
  для дітей ХХI-го століття
  ——— Галерея ———
  ———ВІДГУКИ ———
  ——— НОВИНИ ———

  Навчання в приватній школі: подаруйте дитині щасливе дитинство!

  До якої школи віддати малюка: державної чи приватної? Питання, актуальне для більшості батьків, які заздалегідь планують формат отримання освіти дитиною.

  Турботливі мами і тата хочуть, щоб їх чадо розвивалося гармонійно – інтелектуально, творчо і фізично. А ще, щоб його вчили кращі наставники за новітньою навчальною програмою, в якій немає «зайвих» предметів, а сам педагогічний процес повинен бути цікавим і мотивуючим.

  Сучасна приватна школа – пряма протилежність державної, яка не завжди може порадувати гідною матеріально-технічною базою, що так необхідна для якісної освіти.

  Але навіть серед приватних шкіл існує своя конкуренція. Хтось пропонує звичайне денне навчання за класною системою в мультимодальних аудиторіях, а хтось робить ставку на напівпансіон або пансіон, при цьому основний акцент зміщений на дистанційну освіту, щоб дитина сам обирала ритм і обсяг опанування дидактичної бази.

  Як показує практика, приватна освіта – гарні інвестиції в розвиток повноцінної ерудованої особистості. Дитина, позбавлена ​​казенних умов навчання, отримує набагато якісніші знання. При цьому її особистісне становлення відбувається більш гармонійно: вона швидко знаходить своє місце в мікросоціумі та розвивається відповідно до індивідуальних здібностей.

  На думку психологів, спеціалізована приватна школа з ухилом у творчість або спорт – краще, що можуть дати своїй дитині батьки, які з дитинства піклуються про профорієнтацію дочки або сина.

  Переваги навчання в приватній школі

  Чим же приваблива приватна загальноосвітня школа? По-перше, це завжди пріоритетний вибір батьків: ви самі визначаєте, в який навчальний заклад віддати дитину, а не вимушено задовольняєтесь школою, розташованою у вашому мікрорайоні.

  По-друге, в приватній школі дитині гарантують повну безпеку. Адміністрація закладу постійно стежить за тим, щоб на територію школи не проникли сторонні особи, для цього в школі функціонує персональна охоронна служба. Самі ж діти постійно перебувають під наглядом, оскільки в класах, як і інших місцях масового доступу, працюють камери стеження.

  По-третє, рівень матеріально-технічного забезпечення приватної школи – апріорі на висоті. Вам не доведеться щомісяця здавати на різні потреби, пов’язані з купівлею обладнання, заміною та ремонтом вікон, ремонтом парт та інших «радощів». Багато батьків відзначають, що нерідко вартість навчання в приватній школі приблизно така ж, як бюджет добровільних внесків у звичайній (безкоштовній!) школі. При цьому різниця в якості освіти залишається очевидною.

  Приватна школа обладнана під всі потреби сучасної дитини, яка потребує повноцінного харчування, відпочинку та організованого дозвілля. В закладі такого типу – високий рівень дисципліни, учні носять елегантну форму або навпаки, мають право самостійно обирати собі гардероб, керуючись персональними смаками і перевагами.

  Головне достоїнство приватної школи – це цінні педагогічні кадри, що мають не тільки високий рівень професійної підготовки, а й важливі особистісні якості. Дитину оточують кваліфіковані педагоги, психологи, тренери, медичні працівники, техперсонал, які забезпечують повноцінне перебування учня в закладі.

  Крім загальних переваг, кожна приватна загальноосвітня школа має перелік власних переваг, які дозволяють їй бути кращою в своєму сегменті.

  Якщо ви хочете дати своїй дитині не тільки європейську освіту, але і спортивне виховання, а також захоплюючу творчу атмосферу – записуйтеся в приватну школу МТА в Києві.

  Навчання в Міжнародній тенісній академії подарує вашому чаду незабутні роки щасливого дитинства, за яке він неодмінно віддячить вам у майбутньому.

  Приватна школа-інтернат: для тих, хто прагне до самостійності!

  Приватна (частная) школа МТА зацікавить, перш за все, батьків, які мають намір дати дитині збалансоване спортивне та дидактичне навантаження.

  В одній з кращих приватних шкіл Києва реалізуються одразу три спортивні напрямки: теніс, плавання та ігровий спорт.

  Знання в Міжнародній тенісній академії діти отримують в найбільш прогресивному форматі – це дистанційне навчання в приватній онлайн-школі «Оптіма», яка є офіційним освітнім партнером МТА. Діяльність школи схвалена Міністерством освіти України, що підтверджено відповідною ліцензією.

  Індивідуальне онлайн-навчання – це:

  МТА – це приватна школа в Києві, яка пропонує дітям середніх і старших класів три формати навчання:

  Ціна навчання в приватній школі безпосередньо залежить від обраного варіанту відвідування.

  Якщо ви хочете перевести в МТА дитину з державної школи, подаруйте їй ознайомлювальне перебування – канікули вихідного дня, протягом яких вона ознайомиться з умовами навчання в приватній школі і отримає масу незабутніх вражень.

  Приватна школа МТА: давайте знайомитися!

  Сучасні батьки, а також бабусі й дідусі можуть дати своїм чадам те, чого були самі позбавлені в дитинстві – гарну приватну освіту.

  Навчитися грати в теніс, освоїти плавання, футбол, баскетбол, а також отримати повноцінну якісну середню освіту, завести справжніх друзів, відкрити в собі і реалізувати безліч талантів? Саме так! Додайте до цього – формування і розвиток навичок, які неодмінно стануть в нагоді вашій дитині в дорослому житті.

  Відгуки учнів МТА підтверджують високий кваліфікаційний рівень закладу. Без перебільшень, це – одна з кращих приватних шкіл Києва, по закінченню якої випускник може отримати безкоштовну вищу освіту в США.

  Почнемо знайомство з інформації на сайті. Дізнатися детальніше про програму навчання та умови проживання в МТА ви можете безпосередньо у представника Міжнародної тенісної академії. Ми відкриті для вас і завжди готові до діалогу!

  Вверх
  Ми в соціальних мережах
  facebook youtube instagram