UA RU EN
Записатися
Замовити дзвінок
Телефон
044 33 99 77 0

Київ, Пуща Водиця, вул. Міська, 9

Телефон
044 33 999 20

Київ, проспект Повітрофлотський, 63

Телефон
044 209 88 28

Київ, вулиця Максима Кривоноса, 2г

Види спорту

Розташована в мальовничому куточку Києва, в Пущі-Водиці, Тенісна Академія МТА являэ собою багатофункціональний спортивний комплекс. У ньому, крім підготовки юних тенісистів і занять «великим» тенісом для дітей і дорослих, функціонує фітнес-клуб, що надає можливості жителям столиці для будь-яких видів спортивної активності, в тому числі і для занять ігровими видами спорту. Тут завжди можна пограти в теніс або такі популярні ігри з м’ячем, як міні-футбол, баскетбол або волейбол, або вдосконалити свої навички в цих видах спорту під керівництвом досвідчених тренерів.
Інфраструктура МТА для ігрових видів спорту
Заняття ігровими видами спорту є популярним способом активного проведення часу для людей, які ведуть здоровий спосіб життя. Мета будь-якої спортивної гри – перемога над суперником, будь це індивідуальна гра, наприклад, «великий» теніс, або командна, змагання або товариське єдиноборство.
Наша академія надає відмінні можливості тренуватися, проводити змагання або просто пограти з друзями в улюблену гру, записавшись в цікаву для вас секцію або орендувавши спортивний майданчик. До послуг клієнтів академії добре розвинена інфраструктура, що включає:
• 32 тенісних корти з професійним покриттям: грунтовим або хардовим. На базі МТА в Пущі-Водиці є 19 кортів, а на арені в Жулянах – 13. У нас є відкриті і криті майданчики, на яких можна грати в будь-який час року;
• універсальний спортивний зал з професійним еластичним паркетним покриттям, що забезпечує хорошу зчепленням з взуттям спортсмена. Зал обладнаний баскетбольними щитами, воротами для футзалу, стійками для натягу волейбольної сітки;
• зручні та просторі роздягальні і душові;
• затишний спортивний бар.
Якщо у вас є своя команда і ви не потребуєте сторонньої допомоги по організації тренувального і ігрового процесу, можете просто забронювати майданчик для гри на зручний час. При бажанні ж удосконалювати свою майстерність в улюбленому виді спорту – звертайтеся за допомогою до наших тренерів, які проконсультують вас з будь-якого питання або складуть індивідуальну тренувальну програму.
Записуйтеся в секції з ігрових видів спорту за вказаною на сайті телефону або замовте зворотний дзвінок!

Вверх