UK . RU EN
Записатися Замовити дзвінок
Тренажерний зал МТА на Оболоні

При Міжнародній Академії Тенісу МТА, розташованій в Оболонському районі Києва за адресою: Пуща-Водиця, вулиця Міська, 9, є один з кращих у столиці фітнес-клубів, оснащений найсучаснішими тренажерами від провідних світових виробників. Тренажерний зал на Оболоні розташований у мальовничій лісовій зоні з чистим повітрям, а з його панорамних вікон відкривається чудовий вид на хвойний ліс, створюючи у людей, що займаються в залі, ефект присутності на лоні природи, що сприяє позитивному настрою на тренувальний процес.

Устаткування і тренажери, які використовуються в спортзалі на Оболоні

Фітнес-зал на Оболоні, розташований на території МТА, обладнаний ефективною центральною вентиляцією і електронними системами контролю та спостереження за їх роботою, забезпечують підтримку оптимальних показників вологості і температури повітря. Тут максимально комфортний для занять мікроклімат, який характеризується свіжістю атмосфери, незалежно від кількості людей, що займаються в залі. Температура влітку постійно підтримується на рівні + 19-20 С, а в зимовий час – + 20-21 С.

Тренажерний зал на Оболоні при фітнес-центрі МТА оснащений такими тренажерами:

Для занять ми надаємо різноманітний спортивний інвентар та обладнання: гумові еспандери і медбол, гантелі і спеціальні розмітки для виконання функціональних вправ. У двох рівнях тренажерного залу на Оболоні розміщуються фітнес-студії для групових та індивідуальних тренувань, станції функціонального і силового тренінгу.

Які заняття фітнесом проводяться в спортзалі Оболоні

У тренажерному залі фітнес-клубу тенісної академії в Києві проводяться індивідуальні тренування під керівництвом персонального тренера і заняття фітнесом в групах за розкладом. Для клієнтів академії пропонуються групові тренування за такими напрямками фітнесу:

У нашому тренажерному залі окремо від дорослих проводяться тренування для дітей і підлітків, яким доступні не тільки фітнес-програми, але і різні творчі класи. Замовте абонемент в тренажерний зал на Оболоні при МТА недорого за найкращою ціною в Києві прямо на нашому сайті!

Вверх
Послуги
Про компанію
Зв’язатися з нами
Ми в соціальних мережах
facebook youtube instagram