UA RU EN
Записатися
Замовити дзвінок
Телефон
044 33 99 77 0

Київ, Пуща Водиця, вул. Міська, 9

Телефон
044 33 999 20

Київ, проспект Повітрофлотський, 63

Телефон
044 209 88 28

Київ, вулиця Максима Кривоноса, 2г

Школа єдиноборств у МТА

Міжнародна тенісна академія – це не тільки школа «великого» тенісу світового рівня, але йі багатофункціональний спортивний комплекс. Тут створені всі умови для гармонійного фізичного розвитку підростаючого покоління, а також активних занять спортом для дорослих – прихильників здорового способу життя. У сучасному світі кожна людина, будь це чоловік або жінка, повинна вміти захистити себе від агресивного нападу антигромадських елементів. Освоїти ази самооборони дітям, підліткам та дорослим людям допоможе наша Школа спортивних єдиноборств у Києві в Пущі-Водиці.

Чому навчають у клубі єдиноборств МТА

Крім основного напрямку роботи нашої академії – підготовки професійних тенісистів, – ми прагнемо допомогти мешканцям столиці в зміцненні здоров’я і вдосконаленні свого фізичного розвитку. Одним з напрямків надання послуг клієнтам Тенісної Академії є навчання володінню своїм тілом, використання техніки різних видів бойових мистецтв для самооборони. При фітнес-клубі МТА сьогодні працює зал єдиноборств, де кожен бажаючий: дитина або дорослий може досконало освоїти:

Тренування з єдиноборств проводять тренери з боксу, кікбоксингу та інших бойових мистецтв, які навчать вас:

Заняття силовими єдиноборствами прищеплюють впевненість в собі, зібраність, стриманість, розважливість і хорошу координацію рухів. Вони вчать дисципліні і повазі до інших людей, філософії бойових мистецтв, заснованої на кодексі честі і моральних заповідях, розуміння суті речей, зміцнюють м’язи і серцево-судинну систему.

Хочете стати гармонійно розвиненою особистістю, навчитися захищати себе, своїх близьких і просто сторонніх людей, що потрапили в біду? Записуйтеся на пробне тренування в секцію єдиноборств у фітнес-клубі МТА!

Вверх