UA RU EN
Записатися
Замовити дзвінок
Телефон
044 33 99 77 0

Київ, Пуща Водиця, вул. Міська, 9

Телефон
044 33 999 20

Київ, проспект Повітрофлотський, 63

Телефон
044 209 88 28

Київ, вулиця Максима Кривоноса, 2г

Літній відпочинок в МТА

Шкільні канікули в МТА

Шкільні канікули: чого ми чекаємо від них?

Діти хочуть активно відпочити. Жадають нових зустрічей, знайомств, відчуттів. Люблять природу і простір.

Батьки дбають про безпеку дитини. Хочуть, щоб вона максимально оздоровилася і відпочила за невеликий проміжок
часу.
Мріють долучити його до нового виду спорту за допомогою захоплених професіоналів. У Міжнародній тенісній академії створені прекрасні умови для активного відпочинку школярів під час канікул.

У Міжнародній тенісній академії в період шкільних канікул окремо проводяться тенісні збори – прекрасна можливість для професійної тенісної підготовки та участі в змаганнях, а також широкі можливості для активного відпочинку.

Тенісні збори
Оздоровчі збори
———Відео ———
Кампус
Стильний кампус з двокімнатними номерами. Вікна з видом на вічнозелений ліс або на тенісні корти. Зручні ліжка з ортопедичними матрацами та подушками. Столи і полиці для необхідних речей. Містка гардеробна кімната, в якій вільно розмістяться не тільки предмети гардеробу, але і різний спортивне спорядження. Ергономічний санвузол, в якому кожна необхідна дрібниця особистого туалету знайде своє місце. Оригінальний перехід зі скла і металу, який дозволить, не турбуючись про сюрпризи погоди і не піклуючись про верхньому одязі, в будь-який час року пройти з кампусу в центральну будівлю Академії.
Харчування та меню
У Міжнародній тенісній академії правильному харчуванню приділено особливу увагу. Це стосується і збалансованого здорового раціону, і професійних умов приготування їжі, і гнучкого, зручного графіка обслуговування в трьох точках харчування МТА: спортбарі, фудкорті і на літній терасі. Смачного!
Фітнес та басейни
Фітнес-центр Міжнародної тенісної академії ─ місце, де реалізовуються різні тренувальні програми для дітей і дорослих. У тренажерний зал приходять, щоб підвищити професійний рівень підготовки, відновити здоров'я після травми, скинути вагу, поліпшити фігуру, освоїти техніку виконання певних спортивних комплексів. Спортивний басейн Міжнародної тенісної академії - це чотири доріжки завдовжки 25 метрів. Глибина басейну біля бортиків становить відповідно 110 і 170 сантиметрів. Температура води в басейні - 28 градусів. Зміцнюйте здоров'я разом з нами!
Літня тераса
Міжнародна тенісна академія розташована в унікальній природній зоні Києва - Пуща-Водиці. Сотні гектарів хвойного лісу з дубовими і березовими гаями. Дві джерельні річки, що створюють дивовижні каскади озер. Здорове, збагачене киснем і озоном повітря - ідеальна природне середовище для відпочинку. А ще: Відкритий басейн Зручні шезлонги Смачне гриль меню Дитячий майданчик Затишний готель Тенісні корти Сучасний фітнес-клуб Унікальна фізична реабілітація Година їзди від центру Києва
Медичний сервіс
Фахівці МТА - це професіонали високого ґатунку. Якщо у Вас є проблеми з хребтом, суглобами і іншими відділами опорно-рухового апарату, звертайтеся до Центру спортивної реабілітації Міжнародної тенісної академії!
Безпека
В МТА діти гарантовано перебувають в повній безпеці.
———ВІДГУКИ ———
———НОВИНИ ———

Оздоровчі і тенісні збори в таборі для дітей у МТА

У період шкільних канікул більшість батьків хотіли б організувати для своєї дитини повноцінний відпочинок, який допоміг би їй швидко відновити сили, витрачені на навчання, і запам’ятався масою приємних вражень і появою нових друзів. Кращим варіантом у цьому випадку був і залишається активний відпочинок в оточенні мальовничої природи, пов’язаний з цікавими спортивними іграми на свіжому повітрі. Саме такий варіант проведення часу на канікулах пропонує наша академія, де в цей час починає працювати дитячий тенісний і оздоровчий табір. Оздоровчі і тенісні збори для дітей ми проводимо регулярно протягом усього року!

Тенісний табір для дітей в Пущі-Водиці

Міжнародна тенісна академія в Києві пропонує на час шкільних канікул цікаву і різноманітну програму активного відпочинку. У ці дні ми проводимо тенісні й спортивно-оздоровчі збори, на яких ваші діти зможуть за нетривалий час освоїти ази такого захопливого й аристократичного виду спорту, як «великий теніс». У їх розпорядження надаються:

Для проживання дітей ми надаємо комфортабельні і стильні номери в кампусі МТА, де є гардеробні кімнати, ліжка з ортопедичними матрацами та ергономічні санвузли з душовою кабіною. Батьки можуть розміститися в затишному готелі, з вікон якого відкривається вид на навколишній вічнозелений ліс.

Залишивши дитину в таборі МТА, ви можете не турбуватися про її безпеку, адже територія академії охороняється, а з дітьми працюють досвідчені педагоги і вожаті. Кожному школяреві наша академія надає:

Активний відпочинок в курортній зоні Пущі-Водиці на свіжому і бездоганно чистому повітрі хвойного лісу не тільки відновить сили, а й оздоровить вашу дитини в дні шкільних канікул!

 

Часті питання про тенісні збори МТА

🎾 Для кого МТА проводить тенісні збори?

З метою популяризації тенісу МТА регулярно проводить тенісні збори в дні шкільних канікул для дітей 7-14 років. Тут ваша дитина може освоїти ази цієї захоплюючої спортивної гри, навчитися за короткий час грати на достатньому рівні. Навіть якщо у дитини немає бажання стати професійним тенісистом, отримані навички знадобляться в подальшому для гри на корті у вільний час, що допоможе їй стати здоровою і всебічно розвиненою людиною.

🎾 Чим займаються діти на оздоровчих зборах?

Оздоровчі збори для школярів проводяться в період канікул, і призначені вони для повноцінного активного відпочинку. Добре продумана програма зборів розрахована на відновлення сил і зміцнення здоров’я в мальовничій місцевості на свіжому чистому повітрі. Тут ваші діти будуть займатися рухливими іграми під керівництвом досвідчених наставників, плавати в спортивному басейні, а влітку – і в відкритому, розташованому на терасі, засмагати на шезлонгах, візьмуть участь в конкурсах, шоу-програмах та інших розвагах.

🎾 Де проживають діти, які беруть участь в оздоровчих або тенісних зборах?

Для проживання учасників зборів надаються затишні кімнати в нашому кампусі, розраховані для комфортного розміщення 2-3 чоловік. Вони мебльовані ліжками з ортопедичними матрацами, столами, полицями і оснащені доступом до швидкісного Wi-Fi. Для розміщення речей є зручна гардеробна кімната, а для кожної з двох кімнат, об’єднаних в блок, передбачений ергономічний санвузол.

🎾 Чи можуть діти на оздоровчих зборах в МТА займатися фітнесом?

Учасникам зборів, що проводяться під час шкільних канікул, доступна вся інфраструктура спорткомплексу МТА, в тому числі – фітнес-клуб з тренажерним залом і басейном. Тут спеціально для дітей розроблені групові заняття будь-якими видами фітнесу, а займатися вони будуть під керівництвом професійних тренерів, які мають досвід роботи з дітьми і підлітками.

🎾 Чи проводяться в МТА тренувальні збори для професійних спортсменів?

На основній спортивній базі нашої академії, розташованій в санаторно-курортній зоні в Пущі-Водиці, створені відмінні умови для проведення навчально-тренувальних зборів. Інфраструктуру академії часто орендують перед змаганнями збірні України з тенісу, волейболу, баскетболу, футболу, гімнастики та інших видів спорту.

🎾 Як влаштувати дитину на збори?

Щоб оформити дитину на тенісні збори, потрібно підготувати: заяву і розписку від батьків, договір з МТА, разом з доповненням до нього, заповнену анкету для батьків, ксерокопію свідоцтва про народження дитини і медичні документи, зазначені в Пам’ятці для батьків. Обов’язково потрібна довідка про епідемічний стан. Перед реєстрацією дитина проходить огляд медпрацівником МТА, і тільки після його дозволу оформляються всі документи, батьки вносять плату і одержують картку учасника зборів.

🎾 Як забезпечується безпека дітей на зборах?

Всі учасники тенісних або оздоровчих зборів постійно знаходяться під пильною увагою досвідчених вихователів і вожатих. Безпечне проведення тренувань і спортивних ігор забезпечують тренери академії. Всім дітям надається комплексний сервіс європейського рівня, а безпека їх знаходження на території забезпечується цілодобовою охороною.

Вверх