UA RU EN
Записатися
Замовити дзвінок
Телефон
044 33 99 77 0

Київ, Пуща Водиця, вул. Міська, 9

Телефон
044 33 999 20

Київ, проспект Повітрофлотський, 63

Телефон
044 209 88 28

Київ, вулиця Максима Кривоноса, 2г

Літній відпочинок в МТА

Шкільні канікули в МТА

Шкільні канікули: чого ми чекаємо від них?

Діти хочуть активно відпочити. Жадають нових зустрічей, знайомств, відчуттів. Люблять природу і простір.

Батьки дбають про безпеку дитини. Хочуть, щоб вона максимально оздоровилася і відпочила за невеликий проміжок
часу.
Мріють долучити його до нового виду спорту за допомогою захоплених професіоналів. У Міжнародній тенісній академії створені прекрасні умови для активного відпочинку школярів під час канікул.

У Міжнародній тенісній академії в період шкільних канікул окремо проводяться тенісні збори – прекрасна можливість для професійної тенісної підготовки та участі в змаганнях, а також широкі можливості для активного відпочинку.

Тенісні збори
Оздоровчі збори
———Відео ———
Кампус
Стильний кампус з двокімнатними номерами. Вікна з видом на вічнозелений ліс або на тенісні корти. Зручні ліжка з ортопедичними матрацами та подушками. Столи і полиці для необхідних речей. Містка гардеробна кімната, в якій вільно розмістяться не тільки предмети гардеробу, але і різний спортивне спорядження. Ергономічний санвузол, в якому кожна необхідна дрібниця особистого туалету знайде своє місце. Оригінальний перехід зі скла і металу, який дозволить, не турбуючись про сюрпризи погоди і не піклуючись про верхньому одязі, в будь-який час року пройти з кампусу в центральну будівлю Академії.
Харчування та меню
У Міжнародній тенісній академії правильному харчуванню приділено особливу увагу. Це стосується і збалансованого здорового раціону, і професійних умов приготування їжі, і гнучкого, зручного графіка обслуговування в трьох точках харчування МТА: спортбарі, фудкорті і на літній терасі. Смачного!
Фітнес та басейни
Фітнес-центр Міжнародної тенісної академії ─ місце, де реалізовуються різні тренувальні програми для дітей і дорослих. У тренажерний зал приходять, щоб підвищити професійний рівень підготовки, відновити здоров'я після травми, скинути вагу, поліпшити фігуру, освоїти техніку виконання певних спортивних комплексів. Спортивний басейн Міжнародної тенісної академії - це чотири доріжки завдовжки 25 метрів. Глибина басейну біля бортиків становить відповідно 110 і 170 сантиметрів. Температура води в басейні - 28 градусів. Зміцнюйте здоров'я разом з нами!
Літня тераса
Міжнародна тенісна академія розташована в унікальній природній зоні Києва - Пуща-Водиці. Сотні гектарів хвойного лісу з дубовими і березовими гаями. Дві джерельні річки, що створюють дивовижні каскади озер. Здорове, збагачене киснем і озоном повітря - ідеальна природне середовище для відпочинку. А ще: Відкритий басейн Зручні шезлонги Смачне гриль меню Дитячий майданчик Затишний готель Тенісні корти Сучасний фітнес-клуб Унікальна фізична реабілітація Година їзди від центру Києва
Медичний сервіс
Фахівці МТА - це професіонали високого ґатунку. Якщо у Вас є проблеми з хребтом, суглобами і іншими відділами опорно-рухового апарату, звертайтеся до Центру спортивної реабілітації Міжнародної тенісної академії!
Безпека
В МТА діти гарантовано перебувають в повній безпеці.
———ВІДГУКИ ———
———НОВИНИ ———

Оздоровчі і тенісні збори в таборі для дітей у МТА

У період шкільних канікул більшість батьків хотіли б організувати для своєї дитини повноцінний відпочинок, який допоміг би їй швидко відновити сили, витрачені на навчання, і запам’ятався масою приємних вражень і появою нових друзів. Кращим варіантом у цьому випадку був і залишається активний відпочинок в оточенні мальовничої природи, пов’язаний з цікавими спортивними іграми на свіжому повітрі. Саме такий варіант проведення часу на канікулах пропонує наша академія, де в цей час починає працювати дитячий тенісний і оздоровчий табір. Оздоровчі і тенісні збори для дітей ми проводимо регулярно протягом усього року!

Тенісний табір для дітей в Пущі-Водиці

Міжнародна тенісна академія в Києві пропонує на час шкільних канікул цікаву і різноманітну програму активного відпочинку. У ці дні ми проводимо тенісні й спортивно-оздоровчі збори, на яких ваші діти зможуть за нетривалий час освоїти ази такого захопливого й аристократичного виду спорту, як «великий теніс». У їх розпорядження надаються:

Для проживання дітей ми надаємо комфортабельні і стильні номери в кампусі МТА, де є гардеробні кімнати, ліжка з ортопедичними матрацами та ергономічні санвузли з душовою кабіною. Батьки можуть розміститися в затишному готелі, з вікон якого відкривається вид на навколишній вічнозелений ліс.

Залишивши дитину в таборі МТА, ви можете не турбуватися про її безпеку, адже територія академії охороняється, а з дітьми працюють досвідчені педагоги і вожаті. Кожному школяреві наша академія надає:

Активний відпочинок в курортній зоні Пущі-Водиці на свіжому і бездоганно чистому повітрі хвойного лісу не тільки відновить сили, а й оздоровить вашу дитини в дні шкільних канікул!

 

Вверх
Ми в соціальних мережах
facebook youtube instagram