UA RU EN
Записатися
Замовити дзвінок
Телефон
044 33 99 77 0

Київ, Пуща Водиця, вул. Міська, 9

Телефон
044 33 999 20

Київ, проспект Повітрофлотський, 63

Телефон
044 209 88 28

Київ, вулиця Максима Кривоноса, 2г

Школа тенісу

Школа Тенісу – це основа Академії, де тренуються діти від 4 до 14 років.
Наші фахівці розвивають у кожного гравця унікальні здібності завдяки професійному підходу в навчанні.
Ми пропонуємо різні види занять:
– групові
– індивідуальні тренування.
Наші групові заняття проходять за міжнародною програмою ITF Play & Stay. Групи об’єднують дітей за віком (від 4 до 12 років), за кількісним складом (від 4 до 8 осіб) і за рівнем гри (початківець, середній, високий).
Відповідно до програми ITF Tennis`10s в тренувальному процесі початкового рівня використовуються червоний, помаранчевий, зелений м’ячі. Це дозволяє зробити заняття цікавими, безпечними і ефективними.
На сьогоднішній день школи тенісу МТА (Пуща-Водиця, Жуляни, Солом’янка) налічують понад 500 учнів різного віку. З юними тенісистами працюють понад 40 кваліфікованих тренерів, які пройшли спеціальне навчання. Всього в мережі МТА в трьох локаціях більше 500 дітей і понад 50 тренерів з тенісу та спеціальної фізичної підготовки. Спільно з іноземними фахівцями нами були розроблені 26 унікальних групових програм для заняття тенісом. Кожна з них має свій набір послуг (теніс, ОФП, йога, басейн, жонглювання).
Відмінною рисою Школи Тенісу МТА є її унікальне тенісне середовище, яке створюється в безпечних умовах.
Кожне тренування планується завчасно. Обговорюючи зі старшим тренером стратегію розвитку групи, тренер формує план занять, заснований на досягненні результату. Тим самим надаючи впевненості гравцеві змагатися на корті.
Завдяки нашим фахівцям діти мають можливість розвивати свої здібності, інтереси і захоплення.

Вверх
Ми в соціальних мережах
facebook youtube instagram