UA RU EN
Записатися
Замовити дзвінок
Телефон
044 33 99 77 0

Київ, Пуща Водиця, вул. Міська, 9

Телефон
044 33 999 20

Київ, проспект Повітрофлотський, 63

Телефон
044 209 88 28

Київ, вулиця Максима Кривоноса, 2г

Оренда корту для фото- та відеозйомки

Оренда тенісного корту для фотосесії або відеозйомки популярна серед професійних спортсменів і любителів «великого» тенісу. Для клієнтів Міжнародної Тенісної Академії – це прекрасний спосіб зберегти важливі моменти з життя або розповісти світові про свої досягнення в тенісі.

Для переможця турніру вручення нагороди є знаковою подією, і щоб зберегти її, організовується професійна зйомка на різні види інформаційних носіїв – згодом відзнятий матеріал можна використовувати для створення фільмів або пам’ятних альбомів.

Фотосесія на тенісному корті стане ідеальним рішенням для тематичного весілля. Такий захід сподобається не тільки спортсменам-тенісистам: юнаки та дівчата, далекі від «великого» тенісу, теж оцінять нашу послугу, адже фотографії або відео, зроблені на корті професійним оператором, стануть «родзинкою» церемонії.

Чому фото- або відеозйомка на корті настільки популярна?

Спортивна мода мінлива, але «великий» теніс не залежить від її примх – останні десятиліття цей вид спорту міцно утримує позицію статусного і респектабельного. Для людини будь-якого віку відвідування корту є символом успішності.

Шанувальники здорового способу життя захоплюються «великим» тенісом через його багатогранність – цей спорт благотворно впливає на всі групи м’язів, підтримує їх в тонусі, розвиває реакцію, допомагає скинути зайву вагу.

Професійна зйомка важлива для наших юних вихованців. Вона збереже їх перші успіхи і покаже досягнення друзям. Фотографії або відео стануть прекрасною мотивацією для досягнення успіхів у подальшому житті.

Для дорослих людей фотосесія на корті стане показником їх соціального статусу, підтвердженням досягнутих результатів. Орендувавши майданчик в Міжнародній академії тенісу, ви зможете за допомогою професійного оператора:

Останнє важливе не тільки для дівчат і жінок: підтягнута чоловіча фігура в сучасному світі є свідченням успіху у всіх сферах життя.

Захоплення здоровим способом життя приваблює на корти Міжнародної тенісної академії багатьох людей. Тут зав’язуються знайомства, деякі з яких переростають в романтичні відносини. Для наших клієнтів «тенісне весілля» стане незабутньою подією, дозволить показати свою креативність.

Переваги оренди корту для фото- та відеозйомки

Ви можете забронювати майданчик на зручний для себе час. Ніхто не стане турбувати вас, поки проводиться фото- або відеозйомка на корті. Завдяки тому, що наші об’єкти розташовані в естетичних, екологічно чистих районах (Пуща- Водиця, Жуляни), можна добре відпочити.

Послуга оренди надаються в будь-який час року. Залежно від погоди, ви можете провести захід в закритому приміщенні або на відкритому просторі. Майданчики розташовані в невеликій віддаленості від центру Києва, тому дістатися до нас не складе труднощів.

Оренда корту для відеозйомки і фотосесії можлива на кілька днів. Учасники заходу з комфортом розмістяться в затишному готелі МТА, де їм буде забезпечено дбайливе обслуговування. Для транспорту є стоянка.

Більше інформації з питань оренди тенісного корту чи іншої локації для фотосесії або відеозйомки можна отримати за телефоном 067 555 00 31.

Вверх