UA RU EN
Записатися
Замовити дзвінок
Телефон
044 33 99 77 0

Київ, Пуща Водиця, вул. Міська, 9

Телефон
044 33 999 20

Київ, проспект Повітрофлотський, 63

Телефон
044 209 88 28

Київ, вулиця Максима Кривоноса, 2г

Тенісний клуб МТА

Теніс

у Тенісному клубі МТА – це:

  • професійна команда тренерів
  • сучасні грунтові корти
  • рівномірне і безшумне освітлення зимового купола
  • обігрів купола кортів від власної котельні
  • комфортна атмосфера

 

Тренери МТАСолом'янка
Погорєлов Михайло Юрійович
Старший тренер ТК МТА
Бєлалова Діана Вадимівна
Майстер спорту України з тенісу Тренер з тенісу Освіта : Харківське державне вище училище фізичної культури №1 Харківська державна академія фізичної культури Спортивні досягнення : багаторазова призерка і переможниця Всеукраїнських турнірів у парному і одиночному розрядах. Неодноразова переможниця та призерка Чемпіонату України в парному розряді. Переможниця Кубка України в одиночному розряді (2016). Учасниця турнірів TE, ITF juniors, ITF women's
Архипов Станіслав Олександрович
КМС України з тенісу
Фільов Олексій Андрійович
КМС України з тенісу
Малега Володимир Іванович
тренер ТК МТА
Романченко Володимир
КМС України з тенісу
Бондаренко Катерина Олександрівна
КМС із тенісу
Новицький Роман Вікторович
тренер ТК МТА
Резервація кортів

Для того, щоб забронювати тенісний корт в Тенісному клубі Міжнародної тенісної академії ( на Солом’янці ), Вам необхідно зателефонувати адміністратору за телефоном 067-209-88-28 

Резервація кортів >>
Вартість оренди кортів у літній період 2021 року, Солом'янка
Час Тривалість Грунтові №№ 1- 4 Грунт № 5
6:00-00:00 60 хвилин 230 грн 280 грн


Вартість оренди кортів у зимовий період: 01.01.2022 - 01.05.2022, Солом'янка
Час Покриття Будні  
   
8:00-11:00 грунт 700 грн  
15:00-22:00 грунт 700 грн  
7:00-8:00 грунт 600 грн  
11:00-15:00 грунт 600 грн  
22:00-0:00 грунт 500 грн  
       
       

 

Час Покриття Вихідні  
   
7:00-8:00 грунт 600грн  
8:00-17:00 грунт 700 грн  
17:00-21:00 грунт 600 грн  
21:00-00:00 грунт 500 грн  
       
       
       

 

Тенісні корти й покриття
До послуг тенісистів і членів Тенісного клубу МТА 5 кортів із сучасним професійним грунтовим покриттям
німецьке виробництво
свіже повітря й хороше освітлення
комфортна температура
Турніри
У Тенісному клубі МТА проводяться турніри для вихованців Школи тенісу МТА і аматорські турніри для дорослих. Інформацію про найближчі турніри ви можете отримати у адміністратора за телефоном 067 209 88 28.
———ГАЛЕРЕЯ ———
——— ВІДГУКИ ———
——— НОВИНИ ———

Тенісний клуб МТА на Солом’янці

Все більш вагому популярність серед українців здобуває сьогодні «великий» теніс. Цей аристократичний і захоплюючий вид спорту став набагато доступнішим в останні роки для широких верств населення, особливо в столиці нашої країни. Не останню роль в цьому зіграла Міжнародна тенісна академія (МТА), з відкриттям якої в Києві зросла кількість тенісних кортів з професійним покриттям. Тенісний клуб МТА, відкритий в Солом’янському районі по вулиці Максима Кривоноса, 2 г, став вже третьою локацією нашої академії (після основної бази в Пущі-Водиці та Арени в Жулянах). Це місце добре знайоме киянам, що захоплюються тенісом, оскільки раніше тут знаходився тенісний клуб «Ананас». «Великому» тенісу тепер тут навчають професійні тренери МТА!

Корти на Солом’янці в тенісному клубі МТА

Тенісний клуб МТА запрошує всіх бажаючих займатися тенісом: дітей і дорослих, а також киян, які ведуть активний спосіб життя, які хочуть цікаво і з користю для здоров’я провести свій вільний час, отримавши заряд бадьорості і масу позитивних емоцій. До ваших послуг в будь-який час року:

Тенісні корти на Солом’янці, як і всі спортивні майданчики МТА, завжди знаходяться в ідеальному стані, тому на них можна грати в теніс і взимку, і влітку. До головних їхніх переваг можна віднести:

Важливою перевагою є доступне місце розташування цих тенісних кортів поблизу Севастопольської площі, де добре розвинена транспортна інфраструктура.

«Великий» теніс в Солом’янському районі Києва

У тенісному клубі МТА заняття з дітьми та дорослими проводять досвідчені професійні тренери, що практикують індивідуальний підхід до кожного члена клубу, в залежності від його віку, ступеня підготовки, фізичного здоров’я й інших даних. У нашому клубі:

Записатися на заняття «великим» тенісом, записати в тенісну школу свою дитину або зарезервувати тенісний корт в Києві на Солом’янці можна на нашому сайті. Залишайте заявку – і ми передзвонимо вам!

Часті питання про МТА на Солом’янці

🎾 Де знаходиться на Солом’янці Тенісний клуб МТА?

Клуб МТА знаходиться в місці, добре знайомому всім любителям тенісу, за адресою: вул. Максима Кривоноса, 2Г. Раніше тут працював інший тенісний клуб з назвою «Ананас». Сьогодні наша академія проводить тут заняття в Школі тенісу для дітей і дорослих, а також пропонує оренду кортів для тих, хто вже вміє грати в цю гру.

🎾 Скільки і з яким покриттям є корти в тенісному клубі на Солом’янці?

У Тенісному клубі МТА є 5 кортів, які відповідають стандартам Міжнародної Тенісної Федерації. Вони мають професійне сертифіковане грунтове покриття і накриваються куполом в зимовий час. Простір під куполом обігрівається за допомогою власної котельні, що дозволяє тренуватися і грати на кортах клубу навіть у сильний мороз.

🎾 Які умови створені в Тенісному клубі МТА для тренувань?

У Тенісному клубі академії на Солом’янці створені комфортні умови для занять тенісом в будь-який час року. Тут є котельня, яка опалює корти та інші приміщення клубу, створюючи в них комфортний мікроклімат, а також нагріває воду, є комфортні роздягальні, душові та сауна.

🎾 Як зарезервувати корт в Клубі МТА?

Забронювати корт для гри на потрібну вам дату і час можна, зателефонувавши за номером: 067-209-88-28. Ви можете залишити заявку на нашому сайті, заповнивши онлайн-форму – і наш адміністратор передзвонить вам в найкоротший термін.

🎾 Як забезпечується в Клубі МТА вентиляція під куполом?

Для створення комфортного мікроклімату у нас є не тільки котельня, яка працює на екологічно чистому паливі, безпечному для навколишнього середовища, але і найсучасніше німецьке вентиляційне обладнання. Воно забезпечує доступ свіжого повітря під купол, в душові та роздягальні, очищає і знезаражує його.

Вверх