UA RU EN
Записатися
Замовити дзвінок
Телефон
044 33 99 77 0

Київ, Пуща Водиця, вул. Міська, 9

Телефон
044 33 999 20

Київ, проспект Повітрофлотський, 63

Телефон
044 209 88 28

Київ, вулиця Максима Кривоноса, 2г

Тенісний клуб МТА

Теніс

у Тенісному клубі МТА – це:

  • професійна команда тренерів
  • сучасні грунтові корти
  • рівномірне і безшумне освітлення зимового купола
  • обігрів купола кортів від власної котельні
  • комфортна атмосфера

 

Тренери МТАСолом'янка
Погорєлов Михайло Юрійович
Старший тренер ТК МТА Освіта : Слов'янський державний педагогічний університет. Магістр. Спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура. Керівник спортивних секцій" Диплом тренера-професіонала PTR «professional tennis registry». 2003-2006 Директор тенісного клубу «Смеш", м.Бахмут, Донецька область. 2007-2013 Викладач фізичного виховання Української інженерно-педагогічної академії. 2015-2019 Старший тренер тенісного клубу «Ананас", м.Київ. Досягнення : Переможець і учасник Всеукраїнських змагань в одиночному і парному розрядах.
Бєлалова Діана Вадимівна
Майстер спорту України з тенісу Тренер з тенісу Освіта : Харківське державне вище училище фізичної культури №1 Харківська державна академія фізичної культури Спортивні досягнення : багаторазова призерка і переможниця Всеукраїнських турнірів у парному і одиночному розрядах. Неодноразова переможниця та призерка Чемпіонату України в парному розряді. Переможниця Кубка України в одиночному розряді (2016). Учасниця турнірів TE, ITF juniors, ITF women's
Архипов Станіслав Олександрович
КМС України з тенісу
Фільов Олексій Андрійович
КМС України з тенісу Тренер з тенісу Освіта : Національний університет фізичного виховання і спорту України (бакалавр спортивних ігор і складнокоординаційних видів спорту; магістр психології спорту) Особисті спортивні досягнення : переможець і призер всеукраїнських змагань з тенісу.
Малега Володимир Іванович
тренер ТК МТА
Романченко Володимир
КМС України з тенісуОсвіта
Новицький Роман Вікторович
тренер ТК МТА
Резервація кортів

Для того, щоб забронювати тенісний корт в Тенісному клубі Міжнародної тенісної академії ( на Солом’янці ), Вам необхідно зателефонувати адміністратору за телефоном 067-209-88-28 

Резервація кортів >>
Вартість оренди кортів у літній період 2021 року, Солом'янка
Час Тривалість Грунтові №№ 1- 4 Грунт № 5
6:00-00:00 60 хвилин 230 грн 280 грн


Вартість оренди кортів у зимовий період 2021 року, Солом'янка
Час Покриття Будні  
   
8:00-11:00 грунт 500 грн  
15:00-22:00 грунт 500 грн  
7:00-8:00 грунт 460грн  
11:00-15:00 грунт 460 грн  
22:00-0:00 грунт 360 грн  
6:00-7:00 грунт 360 грн  
       

 

Час Покриття Вихідні  
   
8:00-17:00 грунт 500 грн  
17:00-21:00 грунт 460 грн  
21:00-00:00 грунт 360 грн  
       
       
       
       

 

Тенісні корти й покриття
До послуг тенісистів і членів Тенісного клубу МТА 5 кортів із сучасним професійним грунтовим покриттям
німецьке виробництво
свіже повітря й хороше освітлення
комфортна температура
Турніри
У Тенісному клубі МТА проводяться турніри для вихованців Школи тенісу МТА і аматорські турніри для дорослих. Інформацію про найближчі турніри ви можете отримати у адміністратора за телефоном 067 209 88 28.
———ГАЛЕРЕЯ ———
——— ВІДГУКИ ———
——— НОВИНИ ———

Тенісний клуб МТА на Солом’янці

Все більш вагому популярність серед українців здобуває сьогодні «великий» теніс. Цей аристократичний і захоплюючий вид спорту став набагато доступнішим в останні роки для широких верств населення, особливо в столиці нашої країни. Не останню роль в цьому зіграла Міжнародна тенісна академія (МТА), з відкриттям якої в Києві зросла кількість тенісних кортів з професійним покриттям. Тенісний клуб МТА, відкритий в Солом’янському районі по вулиці Максима Кривоноса, 2 г, став вже третьою локацією нашої академії (після основної бази в Пущі-Водиці та Арени в Жулянах). Це місце добре знайоме киянам, що захоплюються тенісом, оскільки раніше тут знаходився тенісний клуб «Ананас». «Великому» тенісу тепер тут навчають професійні тренери МТА!

Корти на Солом’янці в тенісному клубі МТА

Тенісний клуб МТА (колишній «Ананас») запрошує всіх бажаючих займатися тенісом: дітей і дорослих, а також киян, які ведуть активний спосіб життя, які хочуть цікаво і з користю для здоров’я провести свій вільний час, отримавши заряд бадьорості і масу позитивних емоцій. До ваших послуг в будь-який час року:

Тенісні корти на Солом’янці, як і всі спортивні майданчики МТА, завжди знаходяться в ідеальному стані, тому на них можна грати в теніс і взимку, і влітку. До головних їхніх переваг можна віднести:

Важливою перевагою є доступне місце розташування цих тенісних кортів поблизу Севастопольської площі, де добре розвинена транспортна інфраструктура.

«Великий» теніс в Солом’янському районі Києва

У тенісному клубі МТА заняття з дітьми та дорослими проводять досвідчені професійні тренери, що практикують індивідуальний підхід до кожного члена клубу, в залежності від його віку, ступеня підготовки, фізичного здоров’я й інших даних. У нашому клубі:

Записатися на заняття «великим» тенісом, записати в тенісну школу свою дитину або зарезервувати тенісний корт в Києві на Солом’янці можна на нашому сайті. Залишайте заявку – і ми передзвонимо вам!

Вверх
Ми в соціальних мережах
facebook youtube instagram