UA RU EN
Записатися
Замовити дзвінок
Телефон
044 33 99 77 0

Київ, Пуща Водиця, вул. Міська, 9

Телефон
044 33 999 20

Київ, проспект Повітрофлотський, 63

Телефон
044 209 88 28

Київ, вулиця Максима Кривоноса, 2г

Безпека

Ви звикли до першокласного обслуговування?
Ви хочете відчувати себе абсолютно безпечно?
У МТА для Вас створена бездоганна система сервісу та безпеки.
По-перше, тут всі умови для мінімізації травматичного ризику. Це і найсучасніші, максимально безпечні види покриття тенісних кортів. І сучасні тренажери від провідних світових виробників. І різноманітне додаткове спортивне обладнання: степ-платформи, гантелі, обручі, роли, м’ячі, кільця. І професійні тренери, які створюють індивідуальні програми тренувань з урахуванням індивідуальної фізичної підготовки спортсмена.
По-друге, в Міжнародній тенісній академії приділено особливу увагу збалансованому харчуванню. Це стосується і здорового раціону, і професійних умов приготування їжі, і гнучкого, зручного графіка обслуговування.
Повноцінне харчування спортсменів забезпечує блок харчування, оснащений сучасним ресторанним обладнанням. Кухарі академії пропонують різноманітне і збалансоване меню.
В Міжнародній тенісній академії працюють висококваліфіковані медичні працівники. Лікарі з актуальною для тенісної академії комплексною спеціалізацією. Досвідчений середній і молодший медичний персонал.
У будівлі фітнес-клубу є спеціальні кабінети, призначені для мендичного супроводу процесу тренувань. Тут постійно чергує медична сестра. Кабінети оснащені сучасною діагностичною та маніпуляційної апаратурою.
Далі, незмінно свіже повітря в приміщеннях МТА завдяки припливно-витяжній вентиляції і незмінно чиста вода в басейнах МТА. Автомобільна парковка, на якій Ваш автомобіль буде у повній безпеці.

Схуднути або підкачатися, поліпшити спортивний результат, збільшити працездатність і зменшити стрес, просто активно розслабитися в прекрасних природних і спортивних умовах – запрошуємо в Міжнародну тенісну академію!

Вверх