Замовити дзвінок 04433-99-77-0

Партнери МТА:

Академія тенісу

Великий теніс Київ ВІДЕО

Міжнародна тенісна академія – це школа тенісу світового рівня в Україні для дітей та підлітків.

Кращі вітчизняні та зарубіжні тренери.

Кваліфіковані педагоги супроводу.

Сучасний кампус з комфортними умовами проживання.

Здорове харчування і корисні медичні послуги.

Міжнародна тенісна академія – Ваш професійний тенісний клуб.

19 тенісних кортів!!! Криті та відкриті, з високоякісним професійним покриттям.

Сучасний фітнес-клуб з басейном. Комфортні умови перебування.

Школа великого тенісу в Києві пропонує якісну тенісну освіту та активний дитячий відпочинок.

Батьки спортсменів, приїжджаючи в Міжнародну тенісну академію, можуть зупинитися в комфортабельному готелі.

Міжнародна тенісна академія – це зручне географічне розташування в столичному мегаполісі. У будь-який час року Ви насолоджуєтеся грою у великий теніс в Києві на відстані всього  30 – 40 хвилин автомобільної їзди від центру міста.

Теніс Київ

Міжнародна тенісна академія – це багатофункціональний спортивний комплекс, в якому цікаво і комфортно всім: від малого до дорослого. В академії є тренажерний зал зі станцією функціонального і силового тренінгу та сучасними тренажерами провідних світових виробників. Тут Ви здобуваєте прекрасну фізичну форму для успішної гри у теніс.

Київ тенісний клуб радує не тільки сучасним професійним обладнанням, але й унікальними природними умовами. Займаючись у фітнес-залі академії, Ви отримуєте особливе естетичне задоволення. Південну стіну тренажерного залу утворюють величезні вікна. Вони дозволяють насолоджуватися краєвидом вічнозеленого лісу під час тренування. Це заряджає Вас додатковою позитивною енергією.

Шанувальникам правильного плавання справжню насолоду дарує спортивний 25-метровий басейн на 4 доріжки. Його дизайнерською особливістю є оригінальний скляний перехід. Швидко опинитися на протилежному боці басейну, помилуватися правильними рухами плавців з висоти, зробити цікаве селфі – обирайте самі. Вода в басейні проходить унікальну пятиступеневу очистку. Припливно-витяжна вентиляція забезпечує абсолютно свіже повітря в басейні. Пориньте у здорову насолоду від плавання!

Український тенісний клуб Теніс великий – красива аристократична гра для справжніх цінителів життя.

З відкриттям Міжнародної тенісної академії Київ стає справжнім тенісним центром України з повним спортивним циклом. Навчання дітей тенісу – загальна фізична підготовка – змагання та турніри – здорове харчування – спортивна реабілітація – тематичні збори та спортивні табори.

Додайте до цього чудові природні переваги.

Міжнародна тенісна академія розташована в унікальній природній зоні Києва – Пуща-Водиці. Сотні гектарів хвойного лісу з дубовими і березовими гаями. Дві джерельні річки, що створюють дивовижні каскади озер. Здорове, збагачене киснем і озоном повітря – ідеальне природне середовище для тенісу.

Великий теніс в Києві – це Міжнародна тенісна академія. Це Ваш шанс реалізувати себе.

«Я не кажу що я якась особлива. Я можу трохи краще грати в теніс, ніж інші, але це тому, що У МЕНЕ БУВ ШАНС, а він випадає небагатьом», – сказала Мартіна Хінгіс, знаменита швейцарська тенісистка, п’ятиразова переможниця турнірів Великого шолома в одиночному розряді, володарка Великого шолома в парному розряді.

Не втрачайте свій шанс! Зателефонуйте в МТА просто зараз за тел.: +38 044 33 99 77 0

Підготовка в МТА

Міжнародна тенісна академія (МТА) надає найвищий рівень тенісної освіти, дає можливість стати професійним гравцем. Умови навчання, створені в МТА, відповідають світовим стандартам і є найбільш комплексною пропозицією в сфері тенісного освіти у всій Східній Європі.

У МТА для успішного спортивного майбутнього її академістів створені необхідні умови: тренування під керівництвом професіоналів, навчання в загальноосвітній школі і комфортне проживання.

Ми завжди зможемо запропонувати прийнятний для Вас і Ваших дітей варіант навчання і розкладу занять в МТА.

Теніс в МТА

Теніс – це, не тільки спорт, але й спосіб життя. Адже він змушує думати,  аналізувати й планувати, і при цьому наповнює енергією й загартовує силу духу.

Чемпіон світу з шахів Анатолій Карпов сказав: «Теніс – це шахи в русі». Ми створили всі умови, щоб Ваша дитина захотіла стати чемпіоном не тільки у великому тенісі!

Якщо Вам або Вашій дитині сподобається ним займатися з найперших тренувань, швидше за все, він увійде в життя назавжди.

Міжнародна тенісна академія (МТА) створена не тільки для виховання спортсменів, а й для дорослих професійних тенісистів і любителів, які можуть тренуватися, брати участь у  змаганнях на базі Академії.

Фітнес-клуб в МТА

У фітнес-клубі Міжнародної тенісної академії (МТА) Ви знайдете все необхідне для активного відпочинку та приємного проведення часу – досвідчених інструкторів, улюблений вид спорту і корисне спілкування. Інфраструктура клубу продумана до дрібниць: будьте впевнені, що кожна Ваша мета буде досягнута.

В МТА є все, щоб Ви відчували себе комфортно і вдосконалювали своє тіло незалежно від віку, фізичної підготовки та спортивних уподобань. У нас для Вас є: тенісні корти, тренажерний зал, спортивний басейн, студії групових занять, ігрові види спорту, а також у Вашому розпорядженні наші майстри з масажу та лікарі-реабілітологи.

Приходьте, для Вас тренером або лікарем буде розроблена індивідуальна програма залежно від поставленої мети.

Готель в МТА

Ваш відпочинок в Міжнародній тенісній академії комфортний і приємний:

     нові номери сучасного дизайну
     дбайливий сервіс
     незначна віддаленість готелю від центру Києва
     парковка
     м’яке лісове повітря

Додаткові послуги:

     літня тераса з відкритим басейном
     смачне меню від талановитого шеф-кухаря
     спортивний басейн з ідеально очищеною водою
     стильний фітнес клуб
     тенісні корти з різноманітним професійним покриттям
     фінська сауна

Новостиакадемии